Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2017-03-11      Vestlandsmesterskapet 11.mars, 2017

Resultater Vestlandsmesterskapet 2017
Bergen 11. mars

Klubbresultater:
Gull=30 p., sølv=20 p., bronse=10 p.
1.  plass:   8 gull, 6 sølv, 5 bronse   Sentrum KK       (410 poeng)
2.  plass:   5 gull, 1 sølv, 1 bronse   Os KK                (180 poeng)
3.  plass:   2 gull, 4 sølv, 1 bronse   Lyderhorn KK      (150 poeng)
4.  plass:   1 gull, 2 sølv, 1 bronse   Haugaland KK     (80 poeng)
4.  plass:   0 gull, 3 sølv, 2 bronse   Hundvåg KK        (80 poeng)
5.  plass:   1 gull, 1 sølv, 1 bronse   Nordhordland KK  (60 poeng)
6.  plass:   1 gull, 0 sølv, 2 bronse    Vikingene KK      (50 poeng)
7.  plass:   1 gull, 0 sølv, 1 bronse   Sveio KK             (40 poeng)
8.  plass:   0 gull, 1 sølv, 1 bronse   Hå KK                 (30 poeng)
9.  plass:   0 gull, 1 sølv, 0 bronse   Straume KK        (20 poeng)
9.  plass:   0 gull, 1 sølv, 0 bronse   Haugesund KK     (20 poeng)
10.plass:   0 gull, 1 sølv, 0 bronse   Vågsbygd KK       (10 poeng)

Sentrum KK har 410 p. Alle andre klubber til sammen 720 p.).

Deltakerne til Sentrum Karateklubb er merket med rødt.



KATA Kvinner Eldre Barn 11 år
1) Mina Lie (Sentrum Karateklubb)
2) Thea Høines-Dale (Sentrum Karateklubb)

KATA Kvinner 12 - 13 år:

1) Anniken-Saltned Larsen (Sentrum Karateklubb)
2) Aurora-Luong Thorsen (Haugesund Kareteklubb)
3) Maylen Eiternes (Sentrum Karateklubb)

KATA Kvinner Kadett/Junior 14 - 17 år
1) Maria-Riborg Vedø (Sentrum Karateklubb)
2) Andrea-Sørvik Pedersen (Sentrum Karateklubb)

3) May-Kristin Pettersen (Sentrum Karateklubb)

KATA Kvinner Senior +18 år
1) Emma-Svartveit Osmundsen (Sveio Karateklubb)
2) Heidi-Uberg Lode (Hå Karateklubb)
3) Benedikte Ellingsen (Lyderhorn Karateklubb)

KATA Menn Eldre Barn 11 år
1) Benjamin Ebbesen (Nordhordaland Karateklubb)
2) Andreas-Svenning Natås (Nordhordaland Karateklubb)
3) Henrik Osmundsen (Sentrum Karateklubb)

KATA Menn Ungdom 12-13 år
1) Rakhman Ismailov (Sentrum Kareteklubb)
2) William Furdal-Ervik (Sentrum Kareteklubb)

3) Endre-Opsal Halvorsen (Sentrum Karateklubb)

KATA Menn Kadett 14-15 år
1) Christian Bendiksen (Sentrum Karateklubb)
2) Marius Sakkestad (Haugaland Karateklubb)
3) Kristoffer Olsen (Hå Karateklubb)

KATA Menn Junior 16-17 år

1) Armin Palislamovic (Os Jobudokan Karateklubb)
2) Rene-Artur Korneliussen (Lyderhorn Kareteklubb)
3) Hassan-Ahmed Hassan (Hundvåg Karateklubb)

KATA Menn Senior +18 år
1) Martin-Lerøen Tande (Lyderhorn Kareteklubb)
2) Mohamed-Ahmed Hassan (Hundvåg Karateklubb)
3) Munthe Audun (Sveio Karateklubb)

————————————————————

KUMITE Kvinner Eldre Barn 11 år
1) Mina Lie (Sentrum Karateklubb)
2) Anne Fløtterud (Os Kobudokan Karateklubb)

KUMITE Kvinner Ungdom 12 - 13 år Åpen
1) Thea-Suphanita Clementsen (Hugaland Karateklubb)
2) Maylen Eiternes (Sentrum Karateklubb)
3) Lea Hauge (Vågsbygd Karateklubb)

KUMITE Kvinner Kadett 14 - 15 år Åpen
1) Maria-Riborg Vedø (Sentrum Karateklubb)
2) Andrea Bildøy (Straume Karateklubb)
3) Maria-Kristin Falch (Haugaland Karateklubb)

KUMITE Kvinner Junior 16 - 17 år Åpen
1) Silje Eike (Sentrum Karateklubb)
2) May -Kristin Pettersen (Sentrum Karateklubb)

3) Tiril-S Haaland (Os Kobudokan Karateklubb)

KUMITE Kvinner Senior +18 år Åpen
1) Benedikte Ellingsen (Lyderhorn Karateklubb)
2) Elisabeth Kjus (Lyderhorn Karateklubb)

KUMITE Menn Eldre Barn 11 år
1) Oskar Øvrebø (Vikingene Karateklubb)
2) Henrik Osmundsen (Sentrum Karateklubb)
3) Benjamin Ebbesen (Nordhordaland Karateklubb)

KUMITE Menn Ungdom 12 - 13 år Åpen
1) Benjamin-Askvik Midtbø (Os Kobudokan Karateklubb)
2) Benjamin-Helbak Lunde (Hundvåg Karateklubb)
3) Rakhman Ismailov (Sentrum Karateklubb)

KUMITE Menn Kadett 14 - 15 år Åpen
1) Sondre Kvamsdal (Os Kobudokan Karateklubb)
2) Marius Sakkestad (Haugaland Karateklubb)
3) Andre Rasmussen (Vikingene Karateklubb)

KUMITE Menn Junior 16 - 17 år Åpen
1) Armin Palislamovic (Os Kobudokan Karateklubb)
2) Hassan-Ahmed Hassan (Hundvåg Karateklubb)
3) Jørgen Rasmussen (Vikingene Karateklubb)

KUMITE Menn Senior +18 år Åpen
1) Henrik Reed-Larsen (Os Kobudokan Karateklubb)
2) Martin-Lerøen Tande (Lyderhorn Karateklubb)
3) Mohamed-Ahmed Hassan (Hundvåg Karateklubb)

 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions