Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2017-02-20      Vestlandsmesterskapet, Bergen 11.mars, 2017

Vestl.m., 11. mars, 2017
Sted:
Laksevåg Idrettshall, Bergen.

Vi trenger coacher og transport, så meld fra så snart som mulig..

Vi kjører 07:45.
Vi møter opp på Oasen kl.07.30 Lørdag.
Vi kjører akkurat kl.07:45 selv om vi skulle mangle deltakere.
NB! Er dere påmeldt og ikke møter, så forlanger forbundet dobbelt startsgebyr.

NB! Alle jenter over 11 år må ha brystbeskyttere. Bestill i god tid.


Mer info her:
https://www.sportdata.org/kampsport/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=142#a_eventhead

Betaling ved påmelding til konto nr.:3330.24.12842
Merk betaling med: Vestl.m. + Navn på deltaker(e)
Barn (under 12 år) kr.200,- per klasse.
Ungd. (over 12 år) kr.250,- per klasse.

Påmelding senest onsdag 1.mars.
christer_enerstvedt@hotmail.com


Dato: 11.03.2017
Sted: Laksevåg Idrettshall, Lyderhornsv. 42, 5164 Laksevåg.

Program
11.30    Registrering
12.00    Stevnestart


Alle over 12 år må bruke vest i kumite.
I 11 årsklassen blir det kåring av vinner i vanlig cup-system, 1,5 min kamp.
8-10 år 2 kamper/kata à 1 min..
Fritt valgte kata i alle runder, fra 11 år ny kata i finalen.


NB! Nett- og billedsiden til SKK
Personer som melder seg på turer og konkurranser med NKFN / SKK godtar dermed
at bilder fra denne turen / konkurransen kan bli brukt på vår nettside. Bilder som blir
lagt ut er aktivitets-, gruppe- (min. 2 personer) og sosiale bilder med evnt. bare fornavn.
Det vil ikke bli lagt ut portrettbilder av enkeltpersoner med mindre dette er godkjent av
vedkommende eller foresatte. Det blir tatt hensyn til Åndsverkloven og personens beste.
Ser noen uønskede bilder på våre nettsider, gi beskjed snarest mulig via mail.
www.datatilsynet.no



Til nå er 23 SKK medlemmer påmeldt til Vestl.m. 2017.

Dommere:
1. Christer Enerstvedt
2. Jarle Eilerstsen
3. Ruben Vinje Fagerland
4. Ramzan Ismailov
5. Sander Tennefoss Sørbø
6. Rosa Nguyen
7. Malena Risanger Strand

Coacher:
1. Alf Ronny Fagerland
2. Naomi Wessel

Påmeldte fra SKK:
8- 10 år gruppen:
1. Ingrid Høines Kvilhaug   (Kata)
2. Mira-Nuna Gautesdatter Wessel (Kumite / Kata)
3. Lise Våge  (Kata)
4. Sofie Våge   (Kata)
5. Hanna B. Nesse   (Kumite / Kata)
6. Selma Kolltveit (Kumite / Kata)   

1. Jonas Vuong Vinningland   (Kumite / Kata)
2. Sindre Martin Myklebust (Kata)

11 år gruppen:
1. Thea Høines Dale   (Kata)
2. Mina Lie (Kata / Kumite)

1. Henrik Osmundsen (Kata / Kumite)

12-13 år gruppen:
1. Thomas Torsen  (Kumite / Kata)
2. Endre Opsal Halvorsen   (Kata)
3. William Furdal - Ervik   (Kumite / Kata)
4. Rakhman Ismailov (Kumite / Kata) 

1. Anniken Saltnes Larsen  (Kata)
2. Maylen Eiternes    (Kumite / Kata)
3. Celine Lie (Kumite / Kata)

14-15 år gruppen:
1. Maria Riborg Vedø   (Kumite / Kata)

1. Christian Bendiksen (Kata)

16-17 år gruppen:
1. Andrea Pedersen  (Kata)
2. May Kristin Pettersen (Kumite)
3. Silje Eike (Kumite)

18+ Gruppen:
1.
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions