Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2016-11-19      VC-3 Bergen, 19. Nov., 2016

Resultater Vestlandscup-3.
Bergen 19. Nov., 2016




Kata:
Gutter 11 år:
1. Endre Opsal Halvorsen          Sentrum KK
2. Victor Svenning Natås           Nordhordland KK
3. Kalif Maganaev                     Sentrum KK
3. Andreas Svenning Natås        Nordhordland KK

Gutter 12-13 år:
1. Lasse Hafstad                       Fyllingen KK
2. Isak Selsås Andvedsen          Haugaland KK
3. William Furdal-Ervik              Sentrum KK

Jenter 12-13 år:
1. Anniken Saltnes Larsen         Sentrum KK
2. Thea S. Clementsen              Haugaland KK
3. Celine Lie                             Sentrum KK

Gutter 14-17 år:
1. Jørgen Rasmussen                Vikingene KK
2. Marius Sakkestad                  Haugaland KK
3. Jakob Hagen                         Voss KK

Jenter 14-17 år:
1. Synniva Eirin Sørvik                Sveio KK
2. Leonora K. Tuvin                    Vikingene KK
3. Andrea Sørvik Pedersen          Sentrum KK

Herrer senior:
1. Ruben Vinje Fagerland             Sentrum KK
2. Mohamed Ahmed Hassan         Hundvåg KK
3. Alexander Agasøster                Sveio KK  






       

Kumite:
Gutter 11 år:
1. Kalif Maganaev                  Sentrum KK
2. Oskar Øvrebø                    Vikingene KK 
3. Victor Svenning Natås        Nordhordland KK

Jenter 11 år:
1. Stine Sørhus Linge             Straume KK
2. Anne Fløtterud                   Os KK
3. Samra Hopovac                  Haugaland KK

Gutter 12-13 år:
1. Benjamin Midtbø Askvik      Os KK
2. Ole Lange                          Vikingene KK
3. William Furdal-Ervik            Sentrum KK

Jenter 12-13 år:
1. Thea S. Clementsen            Haugaland KK
2. Melina Solvang                   Os KK
3. Celine Lie                           Sentrum KK

Gutter 14-15 år:
1. Jacob Hagen                       Voss KK
2. Marius Sakkestad                Haugaland KK
3. Sondre Kvamsdal                Os KK

Jenter 14-17 år:
1. Tiril S. Haaland                   Os KK
2. Synniva Eirin Søvik              Sveio KK
3. Maria Kristin Falch               Haugaland KK

Gutter 16-17 år:
1. Armin Palislamovic               Os KK
2. Hassan Ahmed Hassan         Hundvåg KK
3. Ørjan Dagsland Jåsund         Hundvåg KK
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions