Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2016-09-25      VC-2, Håvikhallen, Karmøy 25.09.2016

Vestlandcup-2, 2016
Lørdag 25.09.2016, Håvikhallen, Karmøy.

Rapport..
Kata, jenter 11 år:
1. Maylen Eiternes                         Sentrum KK
2. Linneah H. Rasmussen               Sentrum KK
3. Carmen L. L. Bruarøy                 Os Kobudokan KK
 
Kata, gutter 11 år:
1. Benjamin Ebbesen                      Nordhordland KK
2. Victor S. Natås                           Nordhordland KK
3. Thomas Torsen                           Sentrum KK

Kata, jenter 12-13 år:
1. Anniken S. Larsen                        Sentrum KK
2. Melina Solvang                            Os Kobudokan KK
3. Celine Lie                                    Sentrum KK

Kata, gutter 12-13 år:
1. Rachman Ismailov                           Sentrum KK
2. Thomas S. Gundersen                    Sentrum KK
3. Ole Lange                                     Vikingene KK


Kata, jenter 14-15 år:
1. Malin H. Rasmussen                       Sentrum KK
2. Malena R. Strand                           Sentrum KK

3. Anna Sjovatsen                              Sveio KK

Kata, gutter 14-15 år:
1. Christian Bendiksen                        Sentrum KK
2. Marius Sakkestad                           Haugaland KK
3. Kristoffer Olsen                              Hå KK

Kata, kvinner Junior/Senior +16 år:
1. Andrea S. Pedersen                        Sentrum KK
2. Heidi U. Lode                                 Hå KK
3. Synniva E. Søvik                            Sveio KK

Kata, herre Junior/Senior +16 år:
1. Ruben Vinje Fagerland                     Sentrum KK
2. Mohamed Ahmed Hassan                 Hundvåg KK
3. Alexander Agasøster                        Sveio KK

Kumite, jenter 11 år:
1. Maylen Eiternes                            Sentrum KK
2. Carmen L. L. Bruarøy                    Os Kobudokan KK
3. Linneah H. Rasmussen                  Sentrum KK  
 
Kumite, gutter 11 år:
1. Thomas Torsen                             Sentrum KK
2. Benjamin Ebbesen                        Nordhordland KK
3. Jesper Våland                               Hå KK

Kumite, jenter 12-13 år:
1. Thea S. Clementsen                      Haugaland KK
2. Celine Lie                                     Sentrum KK
3. Melina Solvang                             Os Kobudokan KK

Kumite, gutter 12-13 år:
1. Benjamin A. Midtbø                       Os Kobudokan KK
2. Ole Lange                                     Vikingene KK
3. Benjamin H. Lunde                         Hundvåg KK

Kumite, jenter 14-15 år:
1. Malin H. Rasmussen                      Sentrum KK
2. Malena R. Strand                          Sentrum KK
3. Maria Kristin Falch                         Haugaland KK

Kumite, gutter 14-15 år:
1. Sondre Kvamsdal                          Os Kobudokan KK
2. Tobias R. Røttingen                       Os Kobudokan KK
3. Marius Sakkestad                          Haugaland KK

Kumite, jenter 16-17 år:
1. Silje Eike                                       Sentrum KK
2. Tiril S. Haaland                              Os Kobudokan KK
3. Synniva E. Søvik                            Sveio KK


Kumite, gutter 16-17 år:
1. Ramzan Ismailov                           Sentrum KK
2. Armin Palislamovic                         Os Kobudokan KK
3. Edi Jusic                                        Sentrum KK


Kumite, Herrer Senior +18 år.:
1. Mohamed Ahmed Hassan                 Hundvåg KK
2. Arild Hølland                                   Hå KK





 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions