Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2016-09-04      VC-2 Håvikhallen

VC-2 Håvikhallen, Søndag 25.09.2016

NB! Først annonsert 1.okt i Skåredalen, men vi har forandret dato og sted.


NB! Alle over 12 år må nå ha vest for å delta i Kumite.
Disse må evnt bestilles før 15. sept.

Mer info her:
https://www.sportdata.org/kampsport/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=139#a_eventhead

OBS! NYTT KONTONR FOR BETALING FOR KONK.
Betaling ved påmelding til konto nr.:3330.27.52562
Merk betaling med: VC-2. + Navn på deltaker(e)
Barn (under 12 år) kr.200,- per klasse.
Ungd. (over 12 år) kr.250,- per klasse.
Påmelding senest tirsdag 13. sept.
til christer_enerstvedt@hotmail.com
eller til  alf-fag@online.no

Dato: 25.09.2016
Sted: Håvik hallen, Håvikveien 45. 4265 Håvik

Program
10.30    Registrering
11.00    Stevnestart


Alle over 12 år må bruke vest i kumite.
I 11 årsklassen blir det kåring av vinner i vanlig cup-system, 1,5 min kamp.
8-10 år 2 kamper/kata à 1 min..
Fritt valgte kata i alle runder, fra 11 år ny kata i finalen.


NB! Nett- og billedsiden til SKK
Personer som melder seg på turer og konkurranser med NKFN / SKK godtar dermed
at bilder fra denne turen / konkurransen kan bli brukt på vår nettside. Bilder som blir
lagt ut er aktivitets-, gruppe- (min. 2 personer) og sosiale bilder med evnt. bare fornavn.
Det vil ikke bli lagt ut portrettbilder av enkeltpersoner med mindre dette er godkjent av
vedkommende eller foresatte. Det blir tatt hensyn til Åndsverkloven og personens beste.
Ser noen uønskede bilder på våre nettsider, gi beskjed snarest mulig via mail.
www.datatilsynet.no



Til nå er 42 SKK medlemmer påmeldt til VC-2., 2016.

Dommere:
1. Christer Enerstvedt
2. Siri Tau Ursin
3. Astrid Tau Ursin 

Påmeldte fra SKK:
8- 10 års gruppen:
1. Nathalie Vinje Fagerland,  Kata
2. Selma Kolltveit,  Kata/kumite
3. Mira-Nuna Gautesdatter Wessel,  Kata/Kumite
4. Thea Høines Dale, Kata
5. Hanna B Nesse, Kata
6. Mina Lie, Kata/Kumite
7. Rajana Ismailov, Kata/Kumite
8. Kristina Markhus Sandvik Kata/Kumite
9. Sanne Furevik-Blickfeldt, Kata
10. Kari Vedøy Skeie, Kata
11. Ingrid Høines Kvilhaug, Kata
12. Lise Håvardsholm,  Kata
13. Sofie Håvardsholm,  Kata
14. Malin Myklebyst,  Kata
 
1. Jonas Vuong Vinningsland,  Kata/Kumite
2. Marcus S. Helgesen,  Kata/Kumite
3. Henrik Osmundsen, Kata/kumite
4. Eirik Tjøsvoll, Kata/Kumite
5. Codrin Bercea, Kata
6. Fillip Gullichsen-Larsen, Kata/Kumite
7. Simen Aarvik, Kata/Kumite
8. Sindre Martin Myklebust,  Kata 

11 års gruppen:
1. Thomas Torsen,  Kata/Kumite

1. Linneah Rene Henriquez Rasmussen, Kata/Kumite

12-13 års gruppen:
1. Anniken Saltnes Larsen,  Kata
2. Tuva H Grønås, Kata
3. Celine Lie, Kata/Kumite

1. William Furdal-Ervik,  Kata/Kumite
2. Kalif Magamaev, Kata/Kumite
3. Rakhman Ismailov, Kata/Kumite 
4. Thomas Syre Gundersen, Kata

14-15 års gruppen:
1. Christian Bendiksen,  Kata 

1. Malena Risanger Strand,  Kata/Kumite
2. Malin Katrine Henriquez Rasmussen, Kata/kumite

16-17 års gruppen:
1. Andrea S. Pedersen,  Kata
2. Rosa Nguyen,  Kata/Kumite
3. Silje Eike,  Kumite
4. May Kristin Pettersen, Kata/Kumite

1. Christian Bendiksen, Kata
2. Edi Jusic,  Kumite
3. Ramzan Ismailov, Kumite

+ 18 års gruppen:
1. Ruben Vinje Fagerland, Kata


Coacher:
1. Alf Ronny Fagerland 


 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions