Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2016-04-16      Vestlandsmesterskapet 16. april, 2016, Bergen


Resultater Vestlandsmesterskapet Karate 2016

Vestlandsmesterskapet 2016 ble avholdt 16. april i Bergen. Spesielt gledelig denne gangen var deltakelse fra klubber som normalt deltar kun i Fullkontakt og Shobu Ippon. Selv med det anselige antall deltakere på 102 stk (145 starter) fra 15 klubber, klarte arrangørklubben Os KK, med god hjelp fra de 12 dyktige dommerne, å følge tidsplanen på begge stevnedelene til punkt og prikke.

Resultater Vestlandsmesterskap 16. april, 2016

Kumite Kvinner Senior

  1. Amanda Njøten – Os Kobudokan Karateklubb
  2. Connie Stjerne Tennebekk  – Straume Karateklubb
  3. Victoria Berven Svendsen – Nordhordland Karateklubb

Kumite Kvinner Junior

  1. Ingrid Mjåtvedt – Bjørgvin Karateklubb
  2. Marte Mjåtvedt – Bjørgvin Karateklubb
  3. Emma Svartveit Osmundsen – Sveio Karateklubb

Kumite Jenter 14-15 år

  1. Maria Riborg Vedø – Sentrum Karateklubb
  2. Malena Risanger Strand- Sentrum Karateklubb
  3. Malin Fjeldstad – Bjørgvin Karateklubb

Kumite Jenter 12-13 år

  1. Malin Katrine Rasmussen – Sentrum Karateklubb
  2. Marie Sørhus Linge- Straume Karateklubb
  3. Maria Kristin Falch – Haugaland Karateklubb

Kumite Jenter 11 år

  1. Thea Suphanita Clementsen – Haugaland Karateklubb
  2. Maylen Eiternes – Sentrum Karateklubb
  3. Melina Solvang – Os Kobudokan Karateklubb

Kata Kvinner Junior

  1. Emma Svartveit Osmundsen – Sveio Karateklubb
  2. Synniva Eirin Søvik – Sveio Karateklub
  3. Leonora K. Tuvin – Straume Karateklubb

Kata Jenter 14-15 år

  1. Maria Riborg Vedø – Sentrum Karateklubb
  2. Andrea Sørvik – Sentrum Karateklubb
  3. Malena Risanger Strand- Sentrum Karateklubb

Kata Jenter 12-13 år

  1. Malin Katrine Rasmussen – Sentrum Karateklubb
  2. Anniken Saltnes Larsen – Sentrum Karateklubb
  3. Jamileh Elsafadi – Fyllingen Karateklubb

Kata Jenter/Gutter 11 år

  1. Maylen Eiternes – Sentrum Karateklubb
  2. Thomas Syre Gundersen – Sentrum Karateklubb
  3. Thea Suphanita Clementsen – Haugaland Karateklubb

Kumite Herrer Senior

  1. Aner Palislamovic – Os Kobudokan Karateklubb
  2. Ole Bakke – Os Kobudokan Karateklubb
  3. Henrik Reed Larsen – Os Kobudokan Karateklubb

Kumite Herrer Junior

  1. Armin Palislamovic – Os Kobudokan Karateklubb
  2. Ole Even Sanden – Bjørgvin Karateklubb
  3. Mohamed Ahmed Hassan – Hundvåg Karateklubb

Kumite Gutter 14-15 år

  1. Jacob Hagen – Voss Karateklubb
  2. Jørgen Rasmussen – Vikingene Karateklubb
  3. Daniel Kandic – Hundvåg Karateklubb

Kumite Gutter 12-13 år

  1. Sondre Kvamsdal – Os Kobudokan Karateklubb
  2. Andre Rasmussen – Vikingene Karateklubb
  3. Ole Lange – Vikingene Karateklubb

Kumite Gutter 11 år

  1. William Furdal-Ervik – Sentrum Karateklubb
  2. Thomas Syre Gundersen – Sentrum Karateklubb
  3. Even Moberg – Os Kobudokan Karateklubb

Kata Herrer Junior

  1. Kevin Giske – Tresfjord Karateklubb
  2. Hassan Ahmed Hassan – Hundvåg Karateklub
  3. Mohamed Ahmed Hassan – Hundvåg Karateklub

Kata Gutter 14-15 år

  1. Jørgen Rasmussen – Vikingene Karateklubb
  2. Jacob Hagen – Voss Karateklubb
  3. Marius Sakkestad – Haugaland Karateklubb

Kata Gutter 12-13 år

  1. Isak Selsås Anvedsen – Haugaland Karateklubb
  2. Benjamin Helbak Lunde – Hundvåg Karateklubb
  3. Ole Lange – Vikingene Karateklubb
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions