Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2013-10-20      VC-2 Sveio 19. okt, 2013

1) Sentrum KK      7 gull, 6 sølv, 3 bronse.
2) Sveio KK:         3 gull, 3 sølv, 5 bronse.
3) Os KK:             3 gull, 2 sølv, 2 bronse.
4) Hundvåg KK:    2 gull, 2 sølv, 3 bronse.
5) Haugaland KK: 1 gull, 1 sølv, 1 bronse.

Ramzan Ismailov fra Sentrum KK ble kåret til beste mannlige utøver i mesterskapet.


Resultater:

Gutter 11 år:
Kata:
1. Knut Nilsen , Sentrum Kk
2. Marius Sakkestad , Haugaland Kk

Ungdom, Gutter 12-13 år:
Kata:
1. Ramzan Ismailov , Sentrum Kk
2. Christian Bendiksen , Sentrum Kk
3. Ola Johan Liknes , Sentrum Kk
3. Armin Palislamovic , Os kkk
Kumite:
1. Ramzan Ismailov , Sentrum Kk
2. Edi Jusic , Sentrum Kk
3. Hassan Arhmed Hassan , Hundvåg Kk
3. Espen Aiko , Hundvåg Kk

Gutter kadett 14-15 år:
Kata:
1. Ørjan Dagsland Jåsund , Hundvåg Kk
2. Mohammed Ahmed Hassan , Hundvåg Kk
Kumite:
1. Mohammed Ahmed Hassan , Hundvåg Kk
2. Sondre Tryti Nielsen , Haugaland Kk
3. Joshua Ree , Hundvåg Kk

Gutter jr. 16-17 år:
Kata:
1. Ruben Vinje Fagerland , Sentrum Kk
2. Aner Palislamovic , Os kkk
Kumite:
1. Ruben Vinje Fagerland , Sentrum Kk
2. Aner Palislamovic , Os kkk

Jenter 11 år:
Kata:
1. Maria Ridborg Vedø , Sentrum Kk
2. Malin Katrine Rasmussen , Sentrum Kk
3. Malena Risanger Strand , Sentrum Kk
3. Casandra Chalisa Simonsen , Sveio Kk
Kumite:
1. Malin Katrine Rasmussen , Sentrum Kk
2. Maria Ridborg Vedø , Sentrum Kk
3. Casandra Chalisa Simonsen , Sveio Kk
3. Maria Kristine Falck , Haugaland Kk

Ungdom, Jenter 12-13 år:
Kata:
1. Mariell Valhammer , Sveio Kk
2. Katarina Hansen , Hundvåg Kk
3. Ida Lund Bakke , Os kkk
Kumite:
1. Ida Lund Bakke , Os kkk
2. Mariell Valhammer , Sveio Kk
 
Jenter kadett, 14-15 år:
Kata:
1. Synniva Eirin Søvik , Sveio Kk
2. Silje Eike , Sentrum Kk
3. Emma Svartveit Osmundsen , Sveio Kk
3. Pernille Svartveit Osmundsen , Sveio Kk
Kumite:
1. Pernille Svartveit Osmundsen , Sveio Kk
2. Silje Eike , Sentrum Kk
3. Synniva Eirin Søvik , Sveio Kk
3. Lilli Bakke , Sentrum Kk

Jenter senior, +18 år:
Kata:
1. Elena Andres , Os kkk
2. Ida Hammer , Sveio Kk
Kumite:
1. Elena Andres , Os kkk
2. Ida Hammer , Sveio Kk

Stevnets bestemannspriser til :
Damer : Elena Andres , Os kkk
Gutter : Ramzan Ismailov , Sentrum Kk
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions