Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2017-03-29      Poengsystem for SKK

Poeng givningen i NKFN begynte i 2009.
Poeng givning gjelder fra 11 år og oppover.
Poeng givningen teller likt uansett mesterskap.

Fra og med Nordisk 20. april, 2013 gjelder poengsystemet kun for Sentrum KKs medlemmer.

I løpet av et kalenderår blir det kåret årets konkurranseutøver i Sentrum KK.

Gull         = 30 poeng.
Sølv        =  20 poeng.
Bronse    =  10 poeng.
(4. plass var 5. p, men er nå tatt vekk fra systemet).
(Ved lik poengsum gjelder antall førsteplasser).
(Er det fortsatt likt, blir det en helhetsvurdering av mesterskapene).

Resultat for konkurranseåret 2017:
(Sist oppdatert med Nordisk Tallinn Estonia, 08.04.2017).
01. Maria R. Vedø                            210 p.
02. Anniken S. Larsen                     100 p.
03. May Kristin Pettersen                90 p.
03. Maylen Eiternes                         90 p.

04. Ramzan Ismailov                        70 p.
04. Silje Eike                                     70 p.
04. Christian Bendiksen                   70 p.

05. Mina Lie                                     60 p.
06. Ruben V. Fagerland                   50 p.
06. Rakhman Ismailov                      50 p.
06. Andrea S. Pedersen                    50 p.
07. William Furdal-Ervik                 40 p.
08 Malena Risanger Strand             30 p.
08. Henrik Osmundsen                     30 p.
08. Rosa Nguyen                              30 p.
09. Thea Høines Dale                      20 p.
10. Patricia Berrospi                      10 p.
10. Celine Lie                                  10 p.
10. Edi Jusic                                    10 p. 

10. Endre Opsal Halvorsen             10 p.






Resultat for konkurranseåret 2016:
(Sist oppdatert med VC-3, 19.11.2016).
01. Malin Rasmussen                340 p.
02. Maria R. Vedø                     270 p.
03. Ruben Fagerland                 230 p.
04. Maylen Eiternes                    200 p.
05. Rakhman Ismailov                150 p.
06. Ramzan Ismailov                  140 p.
06. Christian Bendiksen              140 p.
07. Andrea S. Pedersen               120 p.
08. Thomas S. Gundersen           110 p.
09. Anniken S. Larsen                 100 p.
09. Celine Lie                              100 p.
10. Malena Risanger Strand        90 p.
11. Thomas Torsen                     70 p.
11. Edi Jusic                                70 p.
12. Endre Opsal Halvorsen         60 p.
13. William Furdal-Ervik            50 p.
13. Kalif Magamaev                    50 p.
14. May Kristin Pettersen            40 p.
15. Linneah H. Rasmussen          30 p.
15. Silje Eike                               30 p.
16. William Ervik-Furdal            20 p.
17. Patricia Berrospi                    10 p.
17. Tiril Olaussen                        10 p.


Resultat for konkurranseåret 2015:
(Sist oppdatert med VC-3, Sveio, 14.11.2015).
01. Maria Riborg Vedø             340 p.
02. Ruben Fagerland                 340 p.
03. Silje Eike                             260 p.
03. Christian Bendiksen            260 p.
04. Ramzan Ismailov                200 p.
05. Malin H. Rasmussen           150 p.
06. Rakhman Ismailov              140 p.
07. Edi Jusic                              110 p.
09. Malena Risanger Strand       100 p.
11. Andrea Sørvik Pedersen        90 p.
13. Thomas Gundersen                90 p.
16. Celine Lie                              80 p.
10. Anniken Saltnes Larsen        70 p.
20. William Furdal-Ervik            60 p.
12. Mina H. Rasmussen               50 p.
14. Reidun Andreassen                50 p.
23. Maylen Eiternes                    50 p.
15. May Kristin Pettersen            40 p.
17. Thea Marie Eilertsen             30 p.
18. Mandius Ytreland                  30 p.
19. Alf Ronny Fagerland             20 p.
24. Tiril Olaussen                        20 p.
21. Mustafa S. Brattal                 10 p.
22. Astrid Tau Ursin                   10 p.
23. Tobias Elvik                          10 p.


Resultat for konkurranseåret 2014:
(Sist oppdatert med JKA Open, Sandnes 11, nov., 2014).
01. Ruben Fagerland                  380 p.
02. Ramzan Ismailov                 360 p.
03. Malin H. Rasmussen            350 p.
04. Maria Riborg Vedø              280 p.
05. Christian Bendiksen             270 p.
06. Silje Eike                              260 p.
07. Henriette Eike                      190 p.
08. Rakhman Ismailov               180 p.
09. Edi Jusic                               170 p.
10. Knut Nilsen                          170 p.
11. Andrea Sørevik Pedersen     160 p.
12. Lilli Bakke                           140 p.
13. May Kristin Pettersen          130 p.
14. Malena Risanger Strand       120 p.
15. Chariwan Sup                       80 p.
16. Thea Marie Eilertsen             40 p.
17. Line Tendø                            30 p.
18. Patricia Berrospi                   30 p.
19. Thea Marie Eilertsen             30 p.
20. Anniken Saltnes Larsen        30 p.
21. Stian Eike                             20 p.
22. Ola Johan Liknes                  20 p.
23. Roelof  Vos                           20 p.
24. Reidun Andreassen               20 p.
25. Naomi Wessel                       10 p.

Resultat for konkurranseåret 2013:
(sist oppdatert med VC-1, 16.11.2013)
01.  Ruben Fagerland                  340 p.
02.  Ramzan Ismailov                 290 p.
03.  Silje Eike                            270 p.
04.  Christian Bendiksen            200 p.
05.  Maria R. Vedø                     200 p.
06.  Stian Eike                            170 p.
07.  Malin K. H. Rasmussen        150 p.
08.  Edi Jusic                                120 p.
09.  Synniva E. Søvik                    90 p.
10.  Malena R. Strand                   90 p.
11.  Emma Osmundsen                 80 p.
12.  Ola Johan Liknes                   80 p.
13.  Pernille Osmundsen               60 p.
14.  Knut Nilsen                            40 p.
15. Chariwan Sup                         30 p.
16.  Eirik Lindtner                        20 p.
17.  Andrea S. Pedersen               20 p.
18.  Aporn Y. Khanta                   10 p.
19.  Patricia Berrospi                    10 p.
20.  Lilli Bakke                              10 p. 


Sammenlagt resultat for alle år (fra år 2009):
(Sist oppdatert med NM Trondheim 14.02.2015).
01. Ruben V. Fagerland      1800 p.
02. Ramzan Ismailov           1120 p.
03. Silje Eike                         860 p.
04. Stian Eike                        825 p.
05. Maria R. Vedø                  770 p.
06. Malin K. H. Rasmussen    740 p.
07. Emma S. Osmundsen       600 p.
08. Patricia Berrospi               590 p.
09. Christian Bendiksen         550 p.
10. Edi Jusic                            480 p.
11. Rakhman Ismailov           360 p.
12. Pernille S. Osmundsen      330 p.
13. Synniva Erin Søvik           330 p
14. Lisell Iversen                    300 p.
15. Jeanett Jensen                   275 p.
16. Malena R. Strand             270 p.
17. Henriette Eike                  260 p.
18. Andrea S. Pedersen          260 p.
19. Daniel Jensen                   215 p.
20. Knut Nilsen                      210 p.
21. May Kristin Pettersen      200 p.
22. Line Tendø                      185 p.
23. Lilli Bakke                       150 p.
24. Robert Andre Teikari       120 p.
25. Chariwan Sup                  110 p.
26. Trude Olaussen                105 p.
27. Ola Johan Liknes             100 p.
28. Kjetil Kirketeig                100 p.
29. Roger Stavland                 80 p.
30. Ayla V. Fagerland            60 p.
31. Monika R. Reffhaug         60 p.
32. Alf Ronny Fagerland        60 p.
33. Anniken Saltnes Larsen   60 p. 
34. Frank Falkenhaug            50 p.
35. Anniken Bergo                 50 p.
36. Victor Kallevik                45 p.
37. Thea Marie Eilerstsen      40 p.
38. Erling Bårdsen                 40 p.
39. Thea Marie Eilertsen        40 p.
40. Hans Erik Hornell            30 p.
41. Jeanett Mardal                 30 p.
42. Reidun Andreassen          20 p.
43. Roelof  Vos                      20 p.
44. Tore Brandtzæg               20 p.
45. Peder Floen                     20 p.
46. Pierre C. Ndikumasabo    20 p.
47. Eirik Lindtner                    20 p.
48. Naomi Wessel                  10 p.
49. Aporn Y. Khanta              10 p.
50. Mads Sterri Nilsen            10 p. 
51. Arvid Grannes                  10 p.
52. Magne Roger Nilsen         10 p.
53. Arnt Ove Stange              10 p. 
54. Amirham Elimbajev          10 p.
55. Linn Enge Mjånes              5 p. 
56. Ole Johannes Skartveit       5 p.
57. Thomas Grannes                5 p.

Årsoversikt:
2012
2011
2010
2009








  

 

 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions