Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2020-01-12      NM 2020

NM 2020, Sarpsborg.
07. mars, 2020.


Mer info her:
https://www.sportdata.org/kampsport/ausschreibungen/471/Karate%20NM%202020%20-%20Invitasjon.pdf

Pris:
Individuell 450,- per klasse

Betaling ved påmelding til (VIPPS 137063)
Merk betaling med: NM. + Navn på deltaker(e)


Påmelding senest tirsdag 11. febr.


Dato: 07.03.2020
Sted: Sarpsborghallen, Dronningensgate 53, 1723 Sarpsborg.

PROGRAM
Fredag 6. mars 2020
18.00 – 20.00 Registrering og innveiing (Quality Hotell Sarpsborg)
20.00 – 22.00 Dommermøte (Quality Hotell Sarpsborg)

Lørdag 7. mars 2020
08.00 – 08.30 Registrering og innveiing i hallen
08.30 – 08.45 Lagledermøte/dommermøte
09.00 – 11.00 Kata i alle aldersklasser
11.00 – 11.20 Offisiell åpning av NM
11.20 – 17.00 Kumite alle klasser
17.00 – 19.00 Superfinaler (streames på nett)
20.00 – 23.00 Bankett - (Quality Hotell Sarpsborg)


NB! Nett- og billedsiden til SKK
Personer som melder seg på turer og konkurranser med NKFN / SKK godtar dermed
at bilder fra denne turen / konkurransen kan bli brukt på vår nettside. Bilder som blir
lagt ut er aktivitets-, gruppe- (min. 2 personer) og sosiale bilder med evnt. bare fornavn.
Det vil ikke bli lagt ut portrettbilder av enkeltpersoner med mindre dette er godkjent av
vedkommende eller foresatte. Det blir tatt hensyn til Åndsverkloven og personens beste.
Ser noen uønskede bilder på våre nettsider, gi beskjed snarest mulig via mail.
www.datatilsynet.no



11 SKK medlemmer deltar fra SKK i NM 2020.

Dommere:
1.

Coacher:
1. Alf Ronny Fagerland
2. Naomi Wessel 

Påmeldte fra SKK:

12-13 års gruppen:
1. Mina Lie (Kata, Kumite....kg.)
2. Sina Johnsen  (kata) 
3. Jonas V. Vinningland  (Kata, Kumite....kg.)

14-15 års gruppen:
1. Celine Lie  (Kata, Kumite....kg, kata/kumite) 
2. Thomas Torsen  (kata, Kumite....kg. kata/kumite))

16-17 års gruppen:
1. Håkon Solberg  (Kata) 

18+ Gruppen:
1. Patricia Berrospi  (Kata)
2. Ruben Vinje Fagerland   (Kata)
3. Idrees Abdalla Saeed  (kata)
4. May Kristin Pettersen  (kata, kumite....kg, U21 kata/kumite)
5. Andrea S. Pedersen  (kata, U21 kata)
 
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions