Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2019-04-06      Sørlandscup, Mandal 06.04.2019

Resultatliste Sørlandscup 2017  - SØR 06.04.2019  

Rapport..

Kun Håkon (15) og Camilla (10) Solberg fra Sentrum KK deltok. Resten deltok i Bergen VC-2.
  
Kata og kumite  gutter yngre barn 7-10 år , jenter eldre barn – 11 år og gutter eldre barn 11 år.  
God innsats og medaljer til alle. 

KATA MENN KADETT 14-15 ÅR  
1 Håkon Solberg Sentrum KK
2 Øyvind Joakim Jensen Tyholmen KK
3 Sander Sletten Vågsbygd KK
3 Teodor Salvesen Vågsbygd KK
  
KUMITE MENN ELDRE BARN 11 ÅR  
1 Kristopas Valantinavicius Lindesnes KK
2 Gustav Karol Uziel Mandal KK
3 Haidar Abdulaziz Vågsbygd KK
 
KATA MENN ELDRE BARN 11 ÅR  
1 Gustav Karol Uziel Mandal KK
2 Haidar Abdulaziz Vågsbygd KK
3 Kristopas Valantinavicius Lindesnes KK
3 Oliver B. Grøntvedt Mandal KK
  
KUMITE KVINNER ELDRE BARN  11 ÅR  
1 Caroline Abreu Greipsland Mandal KK
2 Kyra Farrugia Grimstad KK
3 Ane Nylund Stubberud Lindesnes KK
3 Natalee Uldal Grimstad KK
  
KATA KVINNER ELDRE BARN 11 ÅR  
1 Kaja Helander Vågsbygd KK
2 Ane Nylund Stubberud Lindesnes KK
3 Tonje Rømteland Mandal KK
3 Caroline Abreu Greipsland Mandal KK
  
KUMITE KVINNER UNGDOM 12-13 ÅR ÅPEN  
1 Jenny Jarnes Vågsbygd KK
2 Natalie Holter Ostojic Vågsbygd KK
3 Amalie Fidjeland Vågsbygd KK
3 Cecilie Ngyuyen Hansen Vennesla KK
  
KATA MENN UNGDOM 12 - 13 ÅR  
1 Noah Franke Vågsbygd KK
2 Herman Salvesen Vågsbygd KK
3 Ludvik Ravnevand Vågsbygd KK
3 Leander Skurve Jakobsen Lindesnes KK
  
KATA KVINNER UNGDOM 12 - 13 ÅR  
1 Jenny Jarnes Vågsbygd KK
2 Juliette Vadset Karateklubben Sør
3 Selina Egeli Vågsbygd KK
3 Amalie Fidjeland Vågsbygd KK
 
KUMITE MENN UNGDOM 12 - 13 ÅR  
1 Herman Salvesen Vågsbygd KK
2 Noah Franke Vågsbygd KK
3 Leander Skurve Jakobsen Lindesnes KK
3 Ludvik Ravnevand Vågsbygd KK
  
KATA KVINNER KADETT/JUNIOR/SENIOR + 14 ÅR  
1 Marte Lundal Vågsbygd KK
2 Solveig Hansen Tellefsen Vågsbygd KK
3 Lea Hauge Vågsbygd KK
3 Amalie Aurebekk Vågsbygd KK
  
KUMITE KVINNER KADETT/JUNIOR 14-17 ÅR  
1 Marte Lundal Vågsbygd KK
2 Lea Hauge  Vågsbygd KK
3 Anna Wilhelmsen Mandal KK
3 Vilde Lande Ryland Vågsbygd KK
  
KUMITE MENN KADETT 14-15 ÅR  
1 Aleksander Andersen Vågsbygd KK
2 Teodor Salvesen Vågsbygd KK
3 Sander Sletten Vågsbygd KK
3 Julian Stubstad Karateklubben Sør
  
KUMITE MENN JUNIOR 16-17 ÅR ÅPEN  
1 Thomas Bakkering Tyholmen KK
2 Oliver Revheim Rafaelsen Mandal KK
3 Jan Tobias Skurve Jakobsen Mandal KK
  
KATA MENN JUNIOR/SENIOR + 16 ÅR  
1 Christian Haagensen Sakura KK
2 Simen Ringen Lindesnes KK
3 Per Arvid Finstad Vågsbygd KK
3 Thomas Bekkering Tyholmen KK
  
KATA LAG MENN ÅPEN + 12 ÅR  
1 Vågsbygd 1 (Aksøy, Finstad,Salvesen) 
2 Vågsbygd 2 (Franke,Ravnevand,Sletten) 
  
KATA LAG KVINNER ÅPEN + 12 ÅR  
1 Vågsbygd 2 (Lundal,Ryland,Thach) 
2 Vågsbygd 1 (Andersen,Nilsen,Tellefsen) 
3 Karateklubben Sør (Borøy,Larsen,Vadseth) 
  
KUMITE LAG MENN UNGDOM/KADETT/JUNIOR 12-17 ÅR  
1 Vågsbygd 2 (Franke,Salvesen,Sletten) 
2 Vågsbygd 1 (Andersson,Ravnevand,Salvesen) 
  
KUMITE LAG KVINNER UNGDOM/KADETT/JUNIOR 12 - 17 ÅR  
1 Vågsbygd 3 (Egeli,Hauge,Jarnes) 
2 Vågsbygd 2 (Ostojic,Ryland,Ryland) 
3 Vågsbygd 1 (Fidjeland,LundalRyland) 
  
Bestemannspremie Kvinner: Jenny Jarnes  
Bestemannspremie Menn: Noa Franke  
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions