Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2019-04-06      VC-2, Bergen 06.04.2019

Vestlandscup 2, 06. april 2019.

Rapport....

Kata MIX Kvinner/Menn Eldre Barn 11 år
1. Zenkic Ardiana ( Sentrum Karateklubb)
2. Nordhal Elena Rosanowsky ( os Karateklubb)
3. Llera Michael (Haugesund Karateklubb)

Kata Kvinner Ungdom 12‐13 år
1. Lie Mina (Sentrum Karateklubb)
2. Kolltveit Selma ( Sentrum Karateklubb)
3. Nesse Hanna B ( Sentrum Karateklubb)

Kata Kvinner Kadett 14‐15 år
1. Lie Celine (Sentrum Karateklubb)
2. Thorsen Aurora Luong (Haugesund karateklubb)
3. Hopovac Samara ( Haugaland Karateklubb)

Kata Kvinner Junior +16 år
1. Pettersen May Kristin ( Sentrum Karateklubb) 
2. Falch Maria Kristin ( Haugaland Karateklubb)

Kata Menn Ungdom 12‐13 år
1. Vinningsland Jonas Vuong ( Sentrum karateklubb)
2. Ebbesen Benjamin (Nordhordaland karateklubb)
3. Brattelid Stig Åsmund ( Stavanger Karateklubb)

Kata Menn Kadett/Junior 14‐17 år
1. Lunde Benjamin Helbak (Hundvåg Karateklubb)
2. Sakkestad Marius ( Haugaland Karateklubb)
3. Bowitz Kristian ( Stavanger karateklubb)

Kumite Kvinner Eldre Barn 11 år
1. Zenkic Ardiana (Sentrum Karateklubb)
2. Haugen Falch Martine (Haugaland Karateklubb)
3. Nordhal Elena Rosanowsky ( os karateklubb)

Kumite Kvinner Ungdom 12‐13 år Åpen
1. Midtbø Mariell (OS karateklubb)
2. Fagerthun Aurora Berge ( OS karateklubb)
3. Bakke Helena (OS karateklubb)

Kumite Kvinner Kadett 14‐15 år Åpen
1. Lie Celine (Sentrum Karateklubb)
2. Bruvik Østervold Hedvig (OS Karateklubb)
3. Hodneland Thea Kristine ( Vikingene karateklubb)

Kumite Kvinner Junior 16‐17 år Åpen
1. Falch Maria Kristin ( Haugaland karateklubb)
2. Bildøy Andrea ( Straume karateklubb)
3. Askvik Midtbø Malene ( OS Karateklubb)

Kumite Kvinner Senior +18 år Åpen
1. Pettersen May Kristin ( Sentrum Karateklubb) 
2. Lund Bakke Ida ( Os karateklubb

Kumite Menn Eldre Barn 11 år
1. Meling Karl Tobias (Haugesund Karateklubb)
2. Llera Michael ( Haugesund Karateklubb)
3. Aasebø Endre Romarheim (Askøy karateklubb)

Kumite Menn Ungdom 12‐13 år Åpen
1. Hanøy Marcus (Vikingene karateklubb)
2. Brattelid Stige Åsmund ( Stavanger karateklubb)
3. Vinningsland Jonas Vuong ( Sentrum karateklubb)

Kumite Menn Kadett 14‐15 år Åpen
1. Lunde Benjamin Helbak (Hundvåg Karateklubb)
2. Bowitz Kristian ( Stavanger karateklubb)
3. Lie Toney Andre (Vikingene karateklubb)

Kumite Menn Junior 16‐17 år Åpen
1. Rassmussen Andre (Vikingene Karateklubb)
2. Hagen Røttingen Tobias ( Os karateklubb)

Kumite Menn Senior +18 år Åpen
1. Ismailov Ramzan ( Sentrum karateklubb)
2. Bosnjak Damir (Haugesund karateklubb)
3. Aikio Espen ( Hundvåg Karateklubb)




 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions