Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2019-03-16      NM Bærum, Oslo 16. mars, 2019

KATA


KATA MENN JUNIOR 16-17 ÅR
1. BENDIKSEN CHRISTIAN                             SENTRUM KARATEKLUBB  
2. HALDORSEN PATRICK                                 BYAFOSSEN KARATE  
3. HVEDING TRANA SEBASTIAN                      BYAFOSSEN KARATE  
3. SAKKESTAD MARIUS                                  HAUGALAND KARATEKLUBB  

KATA MENN KADETT 14-15 ÅR
1. SOLBERG HÅKON                                       SENTRUM KARATEKLUBB  
2. NYGÅRD SANDER FRETHEIM                       RANA KARATEKLUBB  
3. HUSEBY EDVARD                                       MOSS KARATE KLUBB  
3. JOHNSEN CORNELIUS FYKSE                      MIZUCHI KARATEKLUBB 

KATA KVINNER UNGDOM 12-13 ÅR 
1. WESTER MARION                                       MIZUCHI KARATEKLUBB  
2. LIE MINA                                                   SENTRUM KARATEKLUBB 
3. BØEN EMMI LOUISE                                    VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT  
3. GRØNSHOLT EMILY                                     SARPSBORG KARATEKLUBB 

KATA KVINNER JUNIOR 16-17 ÅR 
1. KARADASH SARA FUNIE                               VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT  
2. GHEZIEL NOURA LØKEN                               SAKURA KARATE KLUBB
3. RASMUSSEN MALIN KATRINE HENRIQUEZ      SENTRUM KARATEKLUBB   
3. OLAFSEN IDA EMILIE TH.                              TIGER KARATEKLUBB  

         
KATA KVINNER KADETT 14-15 ÅR 
1. ØSTBY-DAHL LISA                                        MIZUCHI KARATEKLUBB  
2. HOPOVAC SAMRA                                         HAUGALAND KARATEKLUBB  
3. LIE CELINE                                                  SENTRUM KARATEKLUBB 
3. THORSEN AURORA LUONG                            HAUGESUND KARATEKLUBB  

         
KATA KVINNER SENIOR +18 ÅR 
1. GJERDE JEANET KATRIN                              VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT  
2. KARADASH JULIE KRISTIN                           VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT  
3. BERROSPI PATRICIA                                   SENTRUM KARATEKLUBB
3. NINDA WANDA YUNIAR                               MOSS KARATE KLUBB 
         
KATA KVINNER U21 18-20 ÅR 
1. GJERDE JEANET KATRIN                              VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT  
2. HVIDSTEN KITT                                          TIGER KARATEKLUBB  
3. PEDERSEN ANDREA SØRVIK                        SENTRUM KARATEKLUBB  
3. PETTERSEN MAY KRISTIN                            SENTRUM KARATEKLUBB

KATA MENN SENIOR +18 ÅR 
1. HAAGENSEN CHRISTIAN PØHL HOLM           SAKURA KARATE KLUBB  
2. GJUKA VENTOR                                          MIZUCHI KARATEKLUBB  
3. SAEED IDREES ABDALLA                             SENTRUM KARATEKLUBB  
3. BLEGEBERG MARIUS                                   TROLL KARATEKLUBB BUSHIDO  



KATA MENN U21 18-20 ÅR 
1. GJUKA VENTOR                                          MIZUCHI KARATEKLUBB  NORWAY
2. BLEGEBERG MARIUS                                  TROLL KARATEKLUBB BUSHIDO  
3. GJELSTEN WILLIAM ALEXANDER                  VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT  
3. ESPELAND WILLIAM                                    STAVANGER KARATEKLUBB 

KATA MENN UNGDOM 12-13 ÅR 
1. NILSEN SINDRE YOU                                  VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT  
2. HANSEN WALSTAD HENRIK                        MIZUCHI KARATEKLUBB  
3. HOLTER LEONARD                                     SAKURA KARATE KLUBB  
3. JOHNSEN OLAI FYKSE                                MIZUCHI KARATEKLUBB  
  

KUMITE

KUMITE MENN KADETT 14-15 ÅR -70KG 
1. ISMAILOV RAKHMAN                               SENTRUM KARATEKLUBB  
2. BRASTAD MIKKEL RASCH                        ASKER KARATEKLUBB  
3. KROGH ALEXANDER                                ASKER KARATEKLUBB  
3. HÅPNES TORD                                        TROLL KARATEKLUBB BUSHIDO  
 
KUMITE KVINNER UNGDOM 12-13 ÅR -43KG 
1. LIE MINA                                                 SENTRUM KARATEKLUBB
2. BAKKE HELENA                                        OS KOBUDOKAN KARATEKLUBB  
3. THORSEN SARA LUONG                            HAUGESUND KARATEKLUBB  
3. BØEN EMMI LOUISE                                 VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT      

KUMITE KVINNER SENIOR +18 ÅR -50KG 
1. PETTERSEN MAY KRISTIN                        SENTRUM KARATEKLUBB  
2. DELA CRUZ PIA LONZANIDA                    TIGER KARATEKLUBB 

KUMITE KVINNER JUNIOR 16-17 ÅR -59KG 
1. HANDELSBY NORA                                  SARPSBORG KARATEKLUBB  NORWAY
2. MICHALSEN KERSTIN REGINE                  RANA KARATEKLUBB  
3. STRAND MALENA RISANGER                    SENTRUM KARATEKLUBB 
3. HAUGEN FALCH MARIA KRISTIN               HAUGALAND KARATEKLUBB  

KUMITE KVINNER U21 18-20 ÅR -55KG 
1. LUND BAKKE IDA                                    OS KOBUDOKAN KARATEKLUBB
2. LISHI XUYANG                                        NORDLYS KARATE KLUBB  
3. PETTERSEN MAY KRISTIN                        SENTRUM KARATEKLUBB

KUMITE KVINNER JUNIOR 16-17 ÅR +59KG 
1. SÆLID ANNIKA                                        SENTRUM KAMPSPORT KLUBB - SARPSBORG  
2. PEDERSEN INGEBORG                              SARPSBORG KARATEKLUBB  
3. KOIVUNEN SISSEL N.A.                            TRESFJORD KARATEKLUBB  
3. LUNDAL MARTE                                        VÅGSBYGD KARATE KLUBB 
       
KUMITE KVINNER JUNIOR 16-17 ÅR -53KG 
1. SKOGLAND MARIAM                                 MIZUCHI KARATEKLUBB 
2. FORBERG YLVA BUE                                 ASKER KARATEKLUBB  
3. JEYAKKUMARAN MITHUSIYA                     MIZUCHI KARATEKLUBB 
3. KHALID SARA                                          TROLL KARATEKLUBB BUSHIDO 


KUMITE KVINNER KADETT 14-15 ÅR -47KG 
1. JEYAKKUMARAN SANKAVI                       MIZUCHI KARATEKLUBB  
2. SAIDI INDA                                           VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT 

KUMITE KVINNER KADETT 14-15 ÅR +54KG 
1. STUBSJØEN HANNAH MARIT                   SKEDSMO KARATEKLUBB  
2. FAZIL HELIN                                          SKEDSMO KARATEKLUBB  
3. HOPOVAC SAMRA                                   HAUGALAND KARATEKLUBB  
3. EL GHAMI DOUNIA                                 RANA KARATEKLUBB 
       
KUMITE KVINNER KADETT 14-15 ÅR - 54KG 
1. FORBERG MAI BUE                                ASKER KARATEKLUBB  
2. HAUGE LEA                                           VÅGSBYGD KARATE KLUBB  
3. RASMUSSEN LEAH KRISTINE                  RANA KARATEKLUBB  
3. MYHRE KAJA HAMMER                            MIZUCHI KARATEKLUBB 
       
KUMITE KVINNER SENIOR +18 ÅR +68KG 
1. ANDERSEN LOTTE ØRBÆK                      STAVANGER KARATEKLUBB  
2. VEDVIK SILJE MARITA MOEN                  MIZUCHI KARATEKLUBB 

 

KUMITE KVINNER SENIOR +18 ÅR -55KG 
1. ALIC ARIANA                                          MIZUCHI KARATEKLUBB  
2. LISHI XUYANG                                       NORDLYS KARATE KLUBB  
3. NINDA WANDA YUNIAR                           MOSS KARATE KLUBB  
3. LUND BAKKE IDA                                   OS KOBUDOKAN KARATEKLUBB 

KUMITE KVINNER SENIOR +18 ÅR -61KG 
1. ALSTADSÆTHER BETTINA                       STAVANGER KARATEKLUBB  
2. EK RONJA                                              MIZUCHI KARATEKLUBB  
3. CRECEA DENISA ALEXANDRA                  MARIENLYST KARATEKLUBB  
3. GJUKA VANESA                                      MIZUCHI KARATEKLUBB 
       
KUMITE KVINNER SENIOR +18 ÅR -68KG 
1. BRUNSTAD GITTE HELENE                       MIZUCHI KARATEKLUBB  
2. ERIKSEN EINE TILDE                              MIZUCHI KARATEKLUBB  
3. BUNGUM EIRILL                                     MIZUCHI KARATEKLUBB  
3. PEDERSEN JUNE KRISTINE                      BÆRUM KAMPSPORT KLUBB
      
KUMITE KVINNER U21 18-20 ÅR -61KG 
1. EK RONJA                                              MIZUCHI KARATEKLUBB  
2. GJUKA VANESA                                      MIZUCHI KARATEKLUBB  
3. CRECEA DENISA ALEXANDRA                  MARIENLYST KARATEKLUBB 

KUMITE KVINNER U21 18-20 ÅR -68ÅR 
1. BUNGUM EIRILL                                      MIZUCHI KARATEKLUBB  
2. ERIKSEN EINE TILDE                               MIZUCHI KARATEKLUBB 

KUMITE KVINNER UNGDOM 12-13 ÅR +49KG 
1. EL AOUDATI JASMIN                                 SARPSBORG KARATEKLUBB  
2. JARNES JENNY                                         VÅGSBYGD KARATE KLUBB  
3. LØKKEN KARINA AKSELVOLL                     MIZUCHI KARATEKLUBB  
3. OSTOJIC NATALIE HOLTER                        VÅGSBYGD KARATE KLUBB  
       
KUMITE KVINNER UNGDOM 12-13 ÅR -49KG 
1. GRØNSHOLT EMILY                                 SARPSBORG KARATEKLUBB  
2. KHALID RIM SOPHIE                               TROLL KARATEKLUBB BUSHIDO 
3. CICHONIEC MAJA                                    SARPSBORG KARATEKLUBB  
3. FAGERTHUN AURORA BERGE                    OS KOBUDOKAN KARATEKLUBB 

KUMITE MENN JUNIOR 16-17 ÅR +76KG 
1. JESSEN SEBASTIAN GARCIA                    TYHOLMEN KARATEKLUBB 
2. SHWAN DIYAKO                                      SARPSBORG KARATEKLUBB 

KUMITE MENN JUNIOR 16-17 ÅR -61KG 
1. FLÜCKT WILLIAM                                     SKEDSMO KARATEKLUBB  
2. SAKKESTAD MARIUS                                HAUGALAND KARATEKLUBB 

KUMITE MENN JUNIOR 16-17 ÅR -68KG 
1. BEKKERING THOMAS                               TYHOLMEN KARATEKLUBB 
2. KOLLSTRAND MARTIN                              TYHOLMEN KARATEKLUBB  
3. HJERPAASEN KRISTIAN                            ASKER KARATEKLUBB  
3. LIND MARKUS                                         SENTRUM KAMPSPORT KLUBB - SARPSBORG 
       
KUMITE MENN JUNIOR 16-17 ÅR -76KG 
1. KRÅKSTAD NIKOLAI F                              RANA KARATEKLUBB  
2. VENSTAD TOBIAS GJELSETH                    SKEDSMO KARATEKLUBB  
3. RYDSTRØM HENRIK                                 SARPSBORG KARATEKLUBB  
3. KVAMSDAL SONDRE                                OS KOBUDOKAN KARATEKLUBB 
       

KUMITE MENN KADETT 14-15 ÅR +70KG 
1. RAAB LIEN MARTIN                                   SARPSBORG KARATEKLUBB  
2. ANDERSSON ALEKSANDER                        VÅGSBYGD KARATE KLUBB 
3. HUSEBY EDVARD                                      MOSS KARATE KLUBB  
3. HANEKAMP PETTER                                   TIGER KARATEKLUBB 
      
KUMITE MENN KADETT 14-15 ÅR -52KG 
1. LILLEBORGEN LUNDE TOBIAS                   SARPSBORG KARATEKLUBB  
2. DUENGER BORK                                       TIGER KARATEKLUBB  
3. HAUGLID SKJEGSTAD LEANDER                TRESFJORD KARATEKLUBB  
3. HOVDENAKK-SOOKERMANY ELIAS MCD     TIGER KARATEKLUBB 

KUMITE MENN KADETT 14-15 ÅR -57KG 
1. NYGÅRD SANDER FRETHEIM                     RANA KARATEKLUBB  
2. HAUGE CARL JOHANSSON                        TROLL KARATEKLUBB BUSHIDO  
3. OMAR ARAM                                            SENTRUM KAMPSPORT KLUBB - SARPSBORG  
3. SVAE-JEMBLIE KRISTIAN                          SKEDSMO KARATEKLUBB  

KUMITE MENN KADETT 14-15 ÅR -63KG 
1. ERIKSEN SEBASTIAN                               SARPSBORG KARATEKLUBB  
2. KAYA DEMIRCAN                                     TROLL KARATEKLUBB BUSHIDO  
3. HENNING TETTLI EMIL                             BYAFOSSEN KARATE  
3. BOWITZ KRISTIAN                                  STAVANGER KARATEKLUBB  
      
KUMITE MENN SENIOR +18 ÅR +84KG 
1. BELLEMKHANNATE ISMAIL                     MIZUCHI KARATEKLUBB  
2. ØDEGAARD OLAV                                  VÅGSBYGD KARATE KLUBB  
3. AMROUN ARIK ERLEND                          MIZUCHI KARATEKLUBB  
3. BAKKEN MIKKEL MARENSIUS                 TIGER KARATEKLUBB 
       
KUMITE MENN SENIOR +18 ÅR -60KG 
1. AIKIO ESPEN                                        HUNDVÅG KARATEKLUBB  NORWAY
2. OLSEN DANIEL NOMEDAL                      KRISTIANSAND KARATE CLUB 
3. HAMAD REGASH KHALIL                        OSLO KARATEKLUBB 

KUMITE MENN SENIOR +18 ÅR -67KG 
1. JOHNSEN DANIEL CHO                         SENTRUM KAMPSPORT KLUBB - SARPSBORG  
2. ERICHSEN RICHARD                             SAKURA KARATE KLUBB 

KUMITE MENN SENIOR +18 ÅR -75KG 
1. HANSEN OLE CHRISTIAN                      SARPSBORG KARATEKLUBB  
2. ØYAN BENDIK                                      RYEN KAMPSPORTKLUBB  
3. GJELSTEN WILLIAM ALEXANDER            VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT 
3. HJERPAASEN BALDER                            SARPSBORG KARATEKLUBB 

KUMITE MENN SENIOR +18 ÅR -84KG 
1. SALAS ADRIAN FEDERICO LOPEZ         SARPSBORG KARATEKLUBB  
2. AMROUN MIKAEL                                MIZUCHI KARATEKLUBB  
3. HENNE SVEIN ERIK                             OS KOBUDOKAN KARATEKLUBB  
3. AKKEN RASMUS                                  TIGER KARATEKLUBB 

KUMITE MENN U21 18-20 ÅR +84KG 
1. HASSAN MOHAMED AHMED                 HUNDVÅG KARATEKLUBB  
2. ØDEGAARD OLAV                                VÅGSBYGD KARATE KLUBB 

KUMITE MENN U21 18-20 ÅR -60KG 
1. OLSEN DANIEL NOMEDAL                    KRISTIANSAND KARATE CLUB  
2. AIKIO ESPEN                                      HUNDVÅG KARATEKLUBB 

KUMITE MENN U21 18-20 ÅR -75KG 
1. HANSEN OLE CHRISTIAN                     SARPSBORG KARATEKLUBB  
2. FJELD ANDRE                                     SARPSBORG KARATEKLUBB 
3. GJELSTEN WILLIAM ALEXANDER          VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT 

KUMITE MENN U21 18-20 ÅR -84KG 
1. SALAS ADRIAN FEDERICO LOPEZ          SARPSBORG KARATEKLUBB  
2. BAKKEN RASMUS                                 TIGER KARATEKLUBB 

KUMITE MENN UNGDOM 12-13 ÅR +51KG 
1. KRISTENSEN PETTER                           SENTRUM KAMPSPORT KLUBB - SARPSBORG  
2. ØDEGARD JACOBSEN KRISTOFFER        SARPSBORG KARATEKLUBB  
3. REPPEN ALEKS                                    TROLL KARATEKLUBB BUSHIDO  
3. WESTGAARD MARIUS                           RANA KARATEKLUBB 
       

KUMITE MENN UNGDOM 12-13 ÅR -45KG
1. HANSEN WALSTAD HENRIK                    MIZUCHI KARATEKLUBB  
2. NILSEN SINDRE YOU                             VESTNES VARFJELL IL - KAMPSPORT  
3. EILERTSEN FREDRIK SKAARØD              SARPSBORG KARATEKLUBB  
3. SALVESEN HERMAN                               VÅGSBYGD KARATE KLUBB 
      
KUMITE MENN UNGDOM 12-13 ÅR -51KG 
1. JAKOBSEN SEBASTIAN TAREK                NARVIK KARATEKLUBB  
2. BRATTELID STIGE ÅSMUND                    STAVANGER KARATEKLUBB  
3. ØVERDAL MOEN EVEN                            SARPSBORG KARATEKLUBB  
3. HVEDING TRANA FREDRIK                      BYAFOSSEN KARATE 


 

 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions