Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2019-02-16      VC-1, Skudehallen, Karmøy, 16.02.2019

Resultater fra VC-1 i Skudehallen, 16.02.2019

8-10 års gruppen deltok
Kumite: 22 jenter (5 fra SKK), 9 gutter (0 fra SKK)
Kata:      22 jenter (7 fra SKK), 5 gutter (3 fra SKK)

Sentrum Karateklubbs deltakere i rødt.


Kata Jenter 11 år
1
Mira Nuna Wessel Sentrum Karateklubb
2
Sara Mujkanovic
Sentrum Karateklubb
3
Elena Nordahl Os Kobudokan Karateklubb

Kata Gutter 11 år
1
Just Hovland
Sentrum Karateklubb
2
Sigurd Johan Lie Hellesnes Sveio Karateklubb
3




Kata Jenter 12-13 år
1
Hanna B Nesse
Sentrum Karateklubb
2
Sina Elise V. Johnsen
Sentrum Karateklubb
3
Mina Lie
Sentrum Karateklubb

Kata Gutter 12-13 år
1
Jonas Vuong Vinningsland
Sentrum Karateklubb
2
Magnus Kaurin Andersen
Haugesund Karateklubb
3
Jon Daniel Lie
Haugesund Karateklubb

Kata Jenter 14-15 år
1
Aurora Luong Thorsen
Haugesund Karateklubb
2
Celine Lie
Sentrum Karateklubb
3
Samra Hopovac
Haugaland Karateklubb

Kata Gutter 14-15 år
1
Håkon Solberg
Sentrum Karateklubb
2
Thomas Torsen
Sentrum Karateklubb
3
Yngve Vaglid
Haugesund Karateklubb

Kata Herrer Jr./Sr.
1
Ruben Vinje Fagerland
Sentrum Karateklubb
2
Marius Sakkestad
Haugaland Karateklubb
3
Kristoffer Olsen
Hå Karateklubb

Lagkata MIX
1
Ruben V. Fagerland, Håkon Solberg, Thomas Torsen
Sentrum Karateklubb
2
Celine Lie, Mina Lie, Camilla Solberg
Sentrum Karateklubb
3
Rajana Ismailova, Selma Kolltveit, Hanna B. Nesse
Sentrum Karateklubb






Kumite Gutter 11 år
1
Merlin Radoncic
Haugesund Karateklubb
2
Karl Tobias Meling Haugesund Karateklubb
3
Endre Romarheim Aasebø Askøy Karateklubb

Kumite Jenter 11 år
1
Martine Haugen Falch Haugaland Karateklubb
2
Mira Nuna Wessel Sentrum Karateklubb
3



Kumite Gutter 12-13 år
1
Marcus Hanøy
Vikingene Karateklubb
2
Andreas Straume
Vikingene Karateklubb
3
Benjamin Valhammer
Vikingene Karateklubb

Kumite Jenter 12-13 år
1
Mariell Askvik Midtbø
Os Kobudokan Karateklubb
2
Mina Lie
Sentrum Karateklubb
3
Helena Bakke
Os Kobudokan Karateklubb

Kumite Gutter 14-15 år
1
Rakhman Ismailov
Sentrum Karateklubb
2
Thomas Torsen
Sentrum Karateklubb
3
Tony Andre Lie
Vikingene Karateklubb

Kumite Jenter 14-15 år
1
Samra Hopovac
Haugaland Karateklubb
2
Thea Suphanita Clementsen
Haugaland Karateklubb
3
Celine Lie
Sentrum Karateklubb

Kumite Gutter 16-17 år
1
Andre Rasmussen
Vikingene Karateklubb
2
Sondre Kvamsdal
Os Kobudokan Karateklubb
3
Marius Sakkestad
Haugaland Karateklubb

Kumite Jenter 16-17 år
1
Malena Risanger Strand
Sentrum Karateklubb
2
Maria Kristin Falch
Haugaland Karateklubb
3
Andrea Bildøy
Straume Karateklubb

 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions