Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2019-02-01      NM, Bærum, Oslo, 16. mars, 2019.

NM, Bærum, Oslo, 16. mars, 2019.


Påmeldingsfrist torsdag 21. februar.
alf-fag@online.no


Info NM
https://www.sportdata.org/kampsport/ausschreibungen/355/Invitasjon%20Norgesmesterskap%20karate%202019.pdf

Oversikt NM:
https://www.sportdata.org/kampsport/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=355&ver_info_action=catlist#a_eventheadend

NB! Nett- og billedsiden til SKK
Personer som melder seg på turer og konkurranser med NKFN / SKK godtar dermed
at bilder fra denne turen / konkurransen kan bli brukt på vår nettside. Bilder som blir
lagt ut er aktivitets-, gruppe- (min. 2 personer) og sosiale bilder med evnt. bare fornavn.
Det vil ikke bli lagt ut portrettbilder av enkeltpersoner med mindre dette er godkjent av
vedkommende eller foresatte. Det blir tatt hensyn til Åndsverkloven og personens beste.
Ser noen uønskede bilder på våre nettsider, gi beskjed snarest mulig via mail.
www.datatilsynet.no


Påmeldte fra Sentrum Karateklubb:

15 påmeldt fra SKK med 25 starter:
SKK, tredje største deltaker i NM 2019.

Coacher:
1. Alf Ronny Fagerland
2. Silje Eike
3. Øivind Lie

Dommere:
1. Christer Enerstvedt

12-13 år gruppen:
1. Jonas Vuong Vinningland  (kata/kumite,-45kg.) (mammen og pappen)

1. Mina Lie    (kata/kumite -43 kg.)
2. Rajana Ismailova  (kumite +49 kg.)
3. Mari Øxnevad  (kata) (+3-4 stk.) (syk)

14-15 år gruppen:
1. Celine Lie (kata/kumite +54 kg.) (mammen og pappen+ Mina)

1. Håkon Solberg  (kata) (Camilla, mammen og pappen)
2. Thomas Torsen  (kata/kumite) (mammen og pappen + Andrea)
3. Rakhman Ismailov (kumite, -70 kg.)

16-17 år gruppen:
1. Malena Risanger Strand  (kumite -59 kg.)
2. Malin H. Rasmussen  (kata) (Hernan)

1. Christian Bendiksen  (kata) (Tor-Arne)

U21 gruppen:
1. Ramzan Ismailov  (kumite, -67 kg.)

1. May Kristin Pettersen (kumite -50 kg., kata)
2. Andrea S. Pedersen  (kata) 

18+ Gruppen:
1. Ramzan Ismailov  (kumite, -67 kg.)
2. May Kristin Pettersen  (kumite -50.kg. Kata)
3. Ruben Vinje Fagerland  (kata)  (Alf Ronny, Nathalie)
4. Patricia Berrospi  (kata)
5. Idrees Abdalla Saeed  (kata)
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions