Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2018-11-10      VC-3, Bergen 10.11.2018

Resultater VC-3, Bergen 10. nov., 2018.

Lite deltakere fra SKK denne gangen av diverse årsaker..

Sentrum KK merket med rødt.

Kata, kvinner ungdom 12-13 år:
1. plass Mina Lie Sentrum Karateklubb
2. plass Samra Hopovac Haugaland Karateklubb
3.plass Carmen Liliana Langbakk Bruarøy Os Kobudokan Karateklubb

Kata, menn ungdom 12-13 år:
1. plass Jonas Vuong Vinningsland Sentrum Karateklubb
2. plass Andreas Svenning Natås Nordhordland Karateklubb
3.plass Benjamin Ebbesen Nordhordland Karateklubb

Kata, menn åpen +14 år:
1. plass Benjamin Helbak Lunde Hundvåg Karateklubb
2. plass Espen Aikio Hundvåg Karateklubb 

Kata, kvinner kadett 14-15 år:
1. plass Celine Lie Sentrum Karateklubb
2. plass Thea Kristine Hodneland Vikingene Karateklubb
3.plass Aurora Luong Thorsen Haugesund Karateklubb

Kata kvinner 16-17 år:
1. plass Sara Marie Larsen Haugesund Karateklubb
2. plass Eirinn OFahey Voldsund Os Kobudokan Karateklubb

Kumite, menn eldre barn 11 år:
1. plass Sebastian Avila Kaland Nordnes Karateklubb
2. plass Erlend Nordtveit Fossdal Askøy Karateklubb
3.plass Endre Romarheim Aasebø Askøy Karateklubb

Kumite, kvinner eldre barn 11 år:
1. plass Henrikke Kolbeinshavn Vikingene Karateklubb
2. plass Serena Marie Grov Haugaland Karateklubb
3.plass Martine Haugen Falch Haugaland Karateklubb

Kumite, menn ungdom 12-13 år:
1. plass Jonas Vuong Vinningsland Sentrum Karateklubb
2. plass Andreas Straume Vikingene Karateklubb
3.plass Marcus Hanøy Vikingene Karateklubb

Kumite, kvinner ungdom 12-13 år:
1. plass Helena Bakke Os Kobudokan Karateklubb
2. plass Carmen Lilliana Langbakk Bruarøy Os Kobudokan Karateklubb
3.plass Mariell Askvik Midtbø Os Kobudokan Karateklubb

Kumite, kvinner kadett 14-15 år:
1. plass Thea Kristine Hodneland Vikingene Karateklubb
2. plass Hedvig Bruvik Østevold Os Kobudokan Karateklubb
3.plass Melina Solvang Os Kobudokan Karateklubb

Kumite, Men kadett/junior, 14.17 år:
1. plass Sondre Kvamsdal Os Kobudokan Karateklubb
2. plass Andre Rasmussen Vikingene Karateklubb
3. plass Tobias Hagen Røttingen Os Kobudokan Karateklubb

Kumite, kvinner junior, 16-17 år:
1. plass Maria Kristin Falch Haugaland Karateklubb
2. plass Eirinn O`Fahey Voldsund Os Kobudokan Karateklubb

Kumite, Menn Senior:
1. plass Jørgen Rasmussen Vikingene Karateklubb
2. plass Hassan Ahmed Hassan Hundvåg Karateklubb
3.plass Espen Aikio Hundvåg Karateklubb

Kumite, Kvinner Senior:
1. plass Beate Nordvik Vikingene Karateklubb
2. plass Jeanett Tellnes Vikingene Karateklubb
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions