Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2018-10-27      Sørlandsmesterskapet, Mandal, 27.10.2018

Resultatliste Sørlandscup, 27.10.2018

Sentrum KK merket med rødt.


Kata og kumite
Gutter yngre barn 7-10 år , jenter og gutter eldre barn – 11 år.
God innsats og medaljer til alle.
 
KUMITE MENN ELDRE BARN 11 ÅR
1. Jonas Vuong Vinningsland Sentrum KK
2. Kristopas Valantinavicius Lindesnes KK
3. Noah Karstensen KK Sør

KATA MENN ELDRE BARN 11 ÅR
1. Jonas VuongVinningsland Sentrum KK
2. Noah Karstensen KK Sør
3. Kristopas Valantinavicius Lindesnes KK

KATA KVINNER UNGDOM 12-13 ÅR
1. Mina Lie Sentrum Karateklubb
2. Ane Stubberud Lindesnes KK
3. Erle Brattfjord Mandal KK
3. NatalieOstojic Holter Vågsbygd KK

KATA MENN UNGDOM 12-13 ÅR
1. Thomas Thorsen Sentrum KK
2. Mats O. Nøttveit Stavanger KK
3. Ulrik Østrem Lindesnes KK
3. Noah Franke Vågsbygd KK

KATA MENN KADETT 14-15 ÅR
1. Håkon Solberg Sentrum KK
2. Sander Sletten Vågsbygd KK
3. Sebastina Garcia Tyholmen KK

KATA KVINNER KADETT 14-15 ÅR
1. Aurora Thorsen Haugesund KK
2. Celine Lie Sentrum KK
3. Pia Kapstad Stavanger KK

KATA SENIOR ÅPEN KLASSE
1. Ruben Vinje Sentrum KK
2. May Kristin Pettersen Sentrum KK

3. Simen Ringen Lindesnes KK

KATA KVINNER JUNIOR 16-17 ÅR
1. Sara Larsen Haugesund KK
2. Dorthea Ørke Landre Stavanger KK
3. Marte Lundal Vågsbygd KK

KATA MENN JUNIOR 16-17 ÅR
1. Olav Ødegaard Vågsbygd Karate klubb
2. Thomas bekkering Tyholmen KK

KUMITE KVINNER UNGDOM 12-13 ÅR ÅPEN REKRUTT
1. Sara Thorsen Haugesund KK
2. Nadja Hammou Tyhlmen KK
3. Sunniva Udland Lindesnes KK

KUMITE MENN UNGDOM 12-13 ÅR ÅPEN REKRUTT
1. David Lines Lindtveit Tyholmen KK
2. Ulrik Østrem Lindesnes KK
3. Johannes Hole Raddum Tyholmen KK

KUMITE KVINNER UNGDOM 12-13 ÅR + 40 KG
1. Natalie Ostojic Holter Vågsbygd KK
2. Johanna Kristina Foto Vågsbygd KK
3. Mina Lie Sentrum KK
3. Karen Stie Borøy KK Sør

KUMITE MENN UNGDOM 12-13 ÅR - 45 KG
1. Herman Salvesen Vågsbygd Karate Klubb
2. Noah Franke Vågsbygd Karate Klubb
3. Åsmund Stige Brattelid Stavanger KK

KUMITE MENN UNGDOM 12-13 ÅR + 45 KG
1. Ludvik Ravnevand Vågsbygd KK
2. Victor Lian Grimstad KK
3. Thomas Torsen Sentrum KK

KUMITE MENN KADETT 14-15 ÅR + 50 KG
1. Øyvind Joakim Jensen Tyholmen KK
2. Sander Sletten Vågsbygd KK
3. Aleksander Andersson Vågsbygd KK
3. Sebastin G. Jessen Tyhomen KK

KUMITE KVINNER KADETT 14-14 ÅR + 45 KG
1. Celine Lie Sentrum KK
2. Lea Hauge Vågsbygd Karate Klubb
3. Pia Knapstad Stavanger KK

KUMITE KVINNER JUNIOR 16-17 ÅR + 55 KG
1. Marte Lundal Vågsbygd KK
2. Vilde Rugland Vågsbygd KK
3. Dorthea Landre Stavanger KK

KUMITE MENN JUNIOR 16-17 ÅR + 65 KG
1. Olav Ødegaard Vågsbygd KK
2. Thuan Nhat Tran Vågsbygd KK
3. Thomas Bekkering Tyholmen KK

KUMITE MENN SENIOR + 18 ÅR + 76 KG
1. Ruben Fagerland Sentrum KK
2. Daniel Olsen Kristiansand KC

KUMITE KVINNER SENIOR +18 ÅR ÅPEN
1. May Kristin Pettersen Sentrum KK
2. Kirsten Loven Tyholmen KK

 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions