Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2018-09-29      Vestlandsmesterskapet Sveio, 29. Sept., 2018

Vestlandsmesterskapet, Sveio, 29. Sept., 2018.

Sentrum Karateklubb merket med rødt.

KATA

Kata 11 år, Gutter:
1. Jonas Voung Vinningsland    Sentrum KK
2. Jon Daniel Lie                      Haugesund KK
3. Conrad Nesse                      Nordhordland KK

Kata 11 år, Jenter:
1. Mira Nuna Wessel                Sentrum KK
2. Helene Espeland Fuglestad   Hå KK
3. Bertine O. Frimannslund       Sveio KK

Kata 12-13 år, Gutter:
1. Thomas Torsen                   Sentrum KK
2. Andreas Svenning Notås      Nordhordland KK
3. Benjamin Ebbesen               Nordhordland KK

Kata 12-13 år, Jenter:
1. Mina Lie                              Sentrum KK
2. Carmen L. L. Bruerøy           Os KK
3. Hanna B. Nesse                   Sentrum KK

Kata 14-17 år, Gutter:
1. Håkon Solberg                     Sentrum KK
2. Marius Sakkestad                 Haugaland KK
3. Rakhman Ismailov                Sentrum KK

Kata 14-15 år, Jenter:
1. Aurora L. Thorsen                 Haugesund KK
2. Celine Lie                             Sentrum KK
3. Melina Solvang                     Os KK 

Kata +16 år, Jenter:
1. Andrea S. Pedersen               Sentrum KK
2. Malin K. H. Rasmussen          Sentrum KK
3. May Kristin Pettersen             Sentrum KK

Kata +18 år Herrer:
1. Mantas Janonis                      Hå KK
2. Sulejman Ismailov                 Sentrum KK
3. Ken Kold Hansen                    Sveio KK


KUMITE

Kumite 11 år, Gutter:
1. Jonas Voung Vinningsland      Sentrum KK
2. Merlin Radoncic                     Haugesund KK
3. Conrad Nesse                        Nordhordland KK

Kumite 11 år, Jenter:
1. Henrikke Kolbeinshavn           Vikingene KK
2. Helene Espeland Fuglestad      Hå KK
3. Mira Nuna Wessel                   Sentrum KK

Kumite 12-13 år, Gutter:
1. Thomas Torsen                      Sentrum KK
2. Åsmund Brattelis Stige           Stavanger KK
3. Herman Salvesen                   Vågsbygd KK

Kumite 12-13 år, Jenter:
1. Carmen L. L. Bruarøy               Os KK
2. Aurora Berge Fagerthun            Os KK
3. Mina Lie                                  Sentrum KK

Kumite 14-17 år, Gutter:
1. Rakhman Ismailov                   Sentrum KK
2. Andre Rasmussen                    Vikingene KK
3. Kristian Bowitz                         Stavanger KK 

Kumite 14-15 år, Jenter:
1. Thea Suphanita Clemetsen       Haugaland KK
2. Celine Lie                                Sentrum KK
3. Hedvig Østevold Bruvik             Os KK

Kumite 16-17 år, Gutter:
1. Sondre Kvamsdal                     Os KK
2. Marius Sakkestad                     Haugaland KK
3. Kristoffer Olsen                        Hå KK

Kumite 16-17 år, Jenter:
1. Maria Kristine Falck                   Haugaland KK
2. Malin K. H. Rasmussen              Sentrum KK
3. Malena Risanger Strand             Sentrum KK


Kumite +18 år Herrer:
1. Jørgen Rasmussen                    Vikingene KK
2. Jan Ove Bryne                          Stavanger KK
3. Mantas Samonis                       Hå KK

Kumite +18 år Damer:
1. May Kristin Pettersen                 Sentrum KK
2. Jeanett Tellnes                          Vikingene KK


 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions