Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2018-09-22      Karatefestivalen 2018

KARATEFESTIVALEN 2018                   
23. - 25. november.
(NB! En feil dato på poster)

Sted: Karmøy hallen, Eidsbakkane 13, 4250 Kopervik.

Sponsor: http://web.alfa-stal.no/

Påmelding innen 09. nov.: alf-fag@online.no
NB! Ved påmelding oppgi: navn, kyu/dan grad og klubb.


Program helt nederst under de påmeldte.
Med et kumite tilbud hele helgen håper vi andre stilarter
også stiller på samlingen.



Priser:
Hele helgen kr.600,-, Barn: kr.500,-. Familie kr.1300,- (Barnepris under 13 år)
(Dagspris barn/voksne: Fredag kr.250,- / lørd. og søndag kr.350,- per dag.).

Betaling ved fremmøte.

Sosialt med mat: Påmelding snarest, senest onsdag 21/11.
Lørdag kveld kl.19.00 samles alle i Kopervik dojo, pris. kr.100,-
Påmeldte: 22 stk.


Overnatting:
1) Hovedhotell: Scandic Maritim, Enkeltrom: 660,- Dobbeltrom: 860,- Oppgradering til rom mot sjø: 200,- i tillegg.
NB! Oppgi kode KARATE.
20 min kjøring til hallen.

2) Kopervik dojo: Gratis. gåavstand til hallen.
    NB! Det er ikke dusjer i dojoen, så dusjing må ordnes etter trening i hallen.
    Hvis ønskelig kan de fra Sentrum også overnatte i dojoen.


Film fra 2016 Festivalen:
https://www.youtube.com/watch?v=xu7xe20nE8g



Instruktører, Festivalen 2018:
Hossam Fawzy fra Egypt (kumite)
Aziz Kheder fra Egypt (kata)
https://www.youtube.com/watch?v=nxg-iC6YV1E
https://www.youtube.com/watch?v=HaM23oifVSs
Audrone Sirokova fra Litauen/Norge, Hå Karateklubb.
Alf Ronny Fagerland fra Sentrum Karateklubb.


Bildet kan inneholde: 4 personer, folk som står



Vær rask med påmeldinger.
Det vil gjøre jobben for arrangør mye lettere.
Påmeldte til nå: 101 stk. fra 1 klubb:

Sentrum KK:
6.dan, Alf Ronny Fagerland
5.dan, Audun Munthe
4.dan, Mustafa Battal
2.dan, Ruben Vinje Fagerland
1.dan, Andrea S. Pedersen
1.dan, Malin H. Rasmussen
1.dan, Christian Bendiksen
1.dan, May Kristin Pettersen
1.dan, Malena Risanger Strand
1.dan, Celine Lie
1.dan, Mina Lie
1.dan, Line Tendø
1.dan, Ola Johan Liknes
1.dan, Maria Vedø
1.kyu, Mira Wessel
1.kyu, Thomas Torsen
1.kyu, Jonas Vuong Vinningland
1.kyu, André Larsen
1.kyu, Hanna B. Nesse
1.kyu, Ben Hausken
1.kyu, Selma Kolltveit
1.kyu, Rosa Nguyen
2.kyu, Thomas Kalland
3.kyu, Siri Bårdsen
3.kyu, Håkon Solberg
3.kyu, Dagfinn Nesse
4.kyu, Ardiana Zenkic
4.kyu, Mari Øxnevad
4.kyu, Ole Jonas Skår
4.kyu, Jan Egil Nordgård
5.kyu, Camilla Solberg
5.kyu, Marie Andresen
5.kyu, Elina Hopovac
5.kyu, Anela Mujkanovic
5.kyu, Johannes M. Nesse
5.kyu, Sina Elise V. Johnsen  
6.kyu, Ruth Kvilhaug
6.kyu, Konstanse Larsen
6.kyu, Kristian S Kristiansen
6.kyu, Turid Berstad Larsen
6.kyu, Justyna Karolina Stopa
6.kyu, Nudi, Sriphonkrai Jiraporn
6.kyu, Benjamin Vikre
6.kyu, Håkon F. Liknes  
7.kyu, Magnus Kaisen Paulsen
7.kyu, Geir-Leon Lothe Rasmussen
7.kyu, Agnese Laizane
7.kyu, Robert Paweł Stopa
7.kyu, Zoe Vikre 
8.kyu, Sebastian Østenstad 
8.kyu, Lilly Vesterli Brekke
8.kyu, Patrikas Kastaljanovas
8.kyu, Oline Fjelland Gressgård
8.kyu, Sara Mujkanovic
8.kyu, Olav Kolltveit
8.kyu, Jonas Liknes Jakobsen
8.kyu, Olav André Ånensen
9.kyu, Sophia Ellens Glymov
9.kyu, Jonah Wroldsen   
10.kyu, Noah Emanuel Lothe Hatlestad
10.kyu, Nellie Solheim
10.kyu, Noa Lauritsen
10.kyu, Mikkel Olai Marthinussen
10.kyu, Åshild Eline Gamst Skorpe
10.kyu, Magne Ellefsen Nordtveit 
10.kyu, Mads Ellefsen Nordtveit
10.kyu, Linnea Torsen 
10.kyu, Øystein Byrkjeland
10.kyu, Maria Byrkjeland
10.kyu, Nora Byrkjeland
10.kyu, David A. Larsen

Haugesund KK:
1.dan, Aurora Luong Thorsen
1,kyu, Arvid Blom
2.kyu, Sara Luong Thorsen
3.kyu, Magnus Kaurin Andersen
4.kyu, Ella Åberg
4.kyu, Lina Bjørkli Larsen
4.kyu, Kasper Elias Eriksen
4.kyu, Stine Yujin Juell

Os Karateklubb:
7.dan, Cato Bruarøy
3.kyu, Elin L. Bruarøy
4.kyu, Carmen Bruarøy
4.kyu, Melina Solvang
5.kyu, Tobias Hagen Røtting
7.kyu, Laura Bruarøy
7.kyu, Aurora Berge Fagerthun


Hå KK:
2.kyu, Gediminas Sablinskas
4.kyu, Juranas Sablinskas
5.kyu, Ruger Lauritsen
7.kyu, Adriely Lauritsen
6.kyu, Nojus Kudis
9.kyu, Egle Isakoviene
9.kyu, Mata Isakovas 

Vikingene KK:
1.kyu, Andrè Rasmussen
1.kyu, Ole Lange
1.kyu, Andre Rasmussen
2.kyu, Andreas Straume
5.kyu, Thea Hodneland
-5.kyu, Henrikke Tuvin
10.kyu, Lina Sæthre

Haugaland KK:
1.kyu, Samra Hopovac 



Feil tider i programmet på fredag 19.30 - 20.30 er det rette.


Bildet kan inneholde: tekst
 

 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions