Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2018-04-21      VC-2 Bergen, 21. apr., 2018

Vestlandscup-2 Karate Bergen 21.04.2018


Sentrum KK merket med rødt.

Kumite Menn Eldre Barn 11 år

1) Jonas Vuong Vinningsland (Sentrum Karateklubb)
2) William Lunde (Hunvåg karateklubb)
3) Sebastian Kaland (Nordnes Karateklubb)

Kumite Menn Ungdom 12-13 år
1) Thomas Torsen (Sentrum Karateklubb)
2) Sigurd Alfsvåg Engelsen (Vikingene Karateklubb)
3) Benjamin Ebbesen (Nordhordaland Karateklubb)

Kumite Menn Kadett 14-15 år
1) Andre Rasmussen (Vikingene Karateklubb)
2) Benjamin Askvik Midtbø (Os Kobudokan Karateklubb)
3) Rakhman Ismailov (Sentrum Karateklubb)

Kumite Menn Junior 16-17 år
1) Jørgen Rasmussen (Vikingene karateklubb)
2) Espen Aikio (Hundvåg Karateklubb)
3) Marius Sakkestad (Haugaland Karateklubb)

Kumite Kvinner Eldre Barn 11 år
1) Selma Kolltveit (Sentrum Karateklubb)
2) Sara Thorsen (Haugesund Karateklubb)
3) Henrikke Kolbeinshavn (Vikingene Karateklubb)

Kumite Kvinner Ungdom 12-13 år
1) Celine Lie (Sentrum karateklubb)
2) Carmen Langbakk (Os Kobudokan Karateklubb)
3) Mina Lie (Sentrum Karateklubb)

Kumite Kvinner Kadett 14-15 år
1) Malin Katrine Henriquez Rassmusen(Sentrum Karateklubb)
2) Thea Kristine (Vikingene Karateklubb)
3) Maria Kristin Haugen Falch (Haugaland Karateklubb)

Kumite Kvinner Junior 16-17 år
1) Malena Risanger Strand (Sentrum Karateklubb)
2) Anne Oline Gammelsæter (Straume Karateklubb)
3) May Kristin Pettersen (Sentrum Karateklubb)

Kata Menn Eldre Barn 11 år
1) Jonas Vuong Vinningsland (Sentrum karateklubb)
2) Conrad Nesse (Nordhordaland Karateklubb)
3) Eivind Vevatne (Os Karateklubb)

Kata Menn Ungdom 12-13 år
1) Thomas Torsen (Sentrum Karateklubb)
2) Andreas Svenning Natås (Nordhordaland Karateklubb)
3) Benjamin Ebbesen (Nordhordaland Karateklubb)

Kata Menn Kadett 14-15 år
1) Håkon Solberg (Sentrum Karateklubb)
2) Rakhman Ismailov (Sentrum Karateklubb)
3) Benjamin Helbak Lunde (Hundvåg karateklubb)

Kata Menn Junior/Senior
1) Ruben Vinje Fagerland (Sentrum karateklubb)
2) Marius Sakkestad (Haugaland Karateklubb)

Kata Kvinner Ungdom 12 -13 år
1) Celine Lie (Sentrum Karateklubb)
2) Mina Lie (Sentrum Karateklubb)

3) Samra Hopovac (Haugland Karateklubb)

Kata Kvinner Kadett 14-15 år
1) Malin Katrine Henriquez (Sentrum Karateklubb)
2) Maria Kristin Haugen Falch (Haugaland Karateklubb)
3) Aurora Loung Thorsen (Haugesund Karateklubb)

Kata Kvinner Junior 16-17 år
1) Andrea Sørvik Pedersen (Sentrum Karateklubb)
2) May Kristin Pettersen (Sentrum Karateklubb)
3) Malena Risanger Strand (Sentrum Karateklubb)

Kata Kvinner Senior
1) Tiril S Haaland (Os Kobudokan Karateklubb)
2) Naomi Wessel (Sentrum Karateklubb)

 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions