Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2018-03-27      VC-2, Bergen

VC-2, Laksevåg Idrettshall, Bergen.
21. april. 2018

Vi kjører 07:45.
Vi møter opp på Flotmyr kl.07.30 Lørdag.
Vi kjører akkurat kl.07:45 selv om vi skulle mangle deltakere.
NB! Er dere påmeldt og ikke møter, så forlanger forbundet dobbelt startsgebyr.

NB! Alle jenter over 11 år må ha brystbeskyttere.


Mer info her:
https://www.sportdata.org/kampsport/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=257#a_eventhead

Betaling ved påmelding til konto nr.:3330.24.12842
Merk betaling med: Vestl.m. + Navn på deltaker(e)
Barn (under 12 år) kr.200,- per klasse.
Ungd. (over 12 år) kr.250,- per klasse.

Påmelding senest torsdag 5.april kl.12.00 til
alf-fag@online.no



Dato: 21.04.2018
Sted: Laksevåg Idrettshall, Lyderhornsv. 42, 5164 Laksevåg.

Program
11.30    Registrering
12.00    Stevnestart


Alle over 12 år må bruke vest i kumite.
I 11 årsklassen blir det kåring av vinner i vanlig cup-system, 1,5 min kamp.
8-10 år 2 kamper/kata à 1,5 min..
Fritt valgte kata i alle runder, fra 11 år ny kata i finalen.
Seniorer må gå ny kata i hver runde.


NB! Nett- og billedsiden til SKK
Personer som melder seg på turer og konkurranser med NKFN / SKK godtar dermed
at bilder fra denne turen / konkurransen kan bli brukt på vår nettside. Bilder som blir
lagt ut er aktivitets-, gruppe- (min. 2 personer) og sosiale bilder med evnt. bare fornavn.
Det vil ikke bli lagt ut portrettbilder av enkeltpersoner med mindre dette er godkjent av
vedkommende eller foresatte. Det blir tatt hensyn til Åndsverkloven og personens beste.
Ser noen uønskede bilder på våre nettsider, gi beskjed snarest mulig via mail.
www.datatilsynet.no



Til nå er 18 SKK medlemmer påmeldt til VC-2., 2018.

Dommere:
1. Christer Enerstvedt
2. Sander Tennefoss Sørbø 

Coacher:
1. Alf Ronny Fagerland
2.

Påmeldte fra SKK:
8- 10 år gruppen:
1. Camilla Solberg,   kata
2. Mira-Nuna Gautesdatter Wessel, kata/kumite
3. Ardiana Zenkic, kata/kumite
4. Anela Mujkanovic, kata/kumite

1.

11 år gruppen:

1. Jonas Vuong Vinningland, kata/kumite 

1. Selma Kolltveit, kata/kumite

12-13 år gruppen:
1. Thomas Torsen,  kata/kumite

1. Mina Lie,   kata/kumite
2. Celine Lie,   kata/kumite
3. Rajana Ismaiova, kumite 

14-15 år gruppen:
1. Håkon Solberg,  kata
2. Sergiu Gabor,  kata/kumite
3. Rakhman Ismailov, kata/kumite

1. Malin K. Henriquez Rasmussen, kata/kumite

16-17 år gruppen:
1. Andrea Sørvik Pedersen, kata
2. May Kristin Pettersen, Kata / kumite
3. Malena Risanger Strand, kata/kumite 

1.

18+ Gruppen:
1. Ruben Vinje Fagerland, Kata

1. Naomi Wessel,  kata

 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions