Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2017-11-12      VC-3, Bergen, 11. nov., 2017

Resultater Vestlandscup-3 Bergen 11/11-2017 Arr.: Os KK Ingen rangering i

Klubb resultater i poeng: gull 30 p., sølv. 20 p. og bronse 10 p.

1. Sentrum KK:         7. gull, 3. sølv og 1. bronse. 280 p.
2. Os KK.                  3. gull, 4. sølv og 3. bronse. 210 p.
3. Haugaland KK:      2. gull, 2. sølv og 1. bronse. 110 p.
4. Vikingene KK:       1. gull, 1. sølv og 5. bronse. 100 p.
5. Sveio KK:             2. gull, 1. sølv                       80 p.
6. Nordhordland KK:             1. sølv og 1 bronse.   30 p.
6. Straume KK:                    1. sølv og 1 bronse.   30 p.
7. Haugesund KK:                1. sølv                      20. p.


Kata kvinner 11 år
1. Mina Lie - Sentrum Karateklubb
2. Hanna B. Nesse - Sentrum Karateklubb

3. Aurora Berge Fagerthun - Os Kobudokan Karateklubb

Kumite kvinner 11 år
1. Mariell Askvik Midtbø - Os Kobudokan Karateklubb
2. Aurora Berge Fagerthun - Os Kobudokan Karateklubb
3. Mina Lie - Sentrum Karateklubb

Kata kvinner 12-13 år
1. Celine Lie - Sentrum Karateklubb
2. Carmen Liliana Langbakk Bruarøy- Os Kobudokan Karateklubb
3. Thea Kristine Hodneland - Vikingene Karateklubb

Kumite kvinner 12-13 år
1. Thea Suphanita Clementsen - Haugaland Karateklubb
2. Samra Hopovac - Haugaland Karateklubb
3. Thea Kristine Hodneland - Vikingene Karateklubb

Kata menn 12-13 år
1. Thomas Thorsen - Sentrum Karateklubb
2. Benjamin Ebbesen - Nordhordland Karateklubb
3. Victor Svenning Natås - Nordhordland Karateklubb

Kumite menn 12-13 år
1. Thomas Torsen - Sentrum Karateklubb
2. Benjamin Ebbesen - Nordhordland Karateklubb
3. Andreas Svenning Natås - Nordhordland Karateklubb

Kata kvinner 14-17 år
1. May Kristin Pettersen - Sentrum Karateklubb
2. Andrea Sørvik Pedersen - Sentrum Karateklubb

3. Sara Marie Larsen - Haugesund Karateklubb

Kumite kvinner 14-15 år
1. Maria Kristin Falch - Haugaland Karateklubb
2. Anne Oline Gammelsæter - Straume Karateklubb
3. Marie Sørhus Linge - Straume Karateklubb

Kumite kvinner 16-17 år
1. May Kristin Pettersen - Sentrum Karateklubb
2. Malene Askvik Midtbø - Os Kobudokan Karateklubb
3. Eirinn OFahey Voldsund - Os Kobudokan Karateklubb

Kata menn 14-15 år
1. Rakhman Ismailov - Sentrum Karateklubb
2. Marius Sakkestad - Haugaland Karateklubb
3. Ole Lange - Vikingene Karateklubb

Kumite menn 14-15 år
1. Benjamin Askvik Midtbø - Os Kobudokan Karateklubb
2. Rakhman Ismailov - Sentrum Karateklubb
3. Andre Rasmussen - Vikingene Karateklubb

Kata menn +16 år
1. Armin Palislamovic - Os Kobudokan Karateklubb
2. Alexander Agasøster - Sveio Karateklubb
3. Jørgen Rasmussen - Vikingene Karateklubb

Kumite menn 16-17 år
1. Jørgen Rasmussen - Vikingene Karateklubb
2. Alexander Eide Stenmark - Vikingene Karateklubb
3. Tobias Hagen Røttingen- Os Kobudokan Karateklubb

Kata kvinner senior
1. Synniva Eirin Søvik- Sveio Karateklubb
2. Malene Haraldseid - Haugesund Karateklubb

Kumite kvinner senior
1. Synniva Eirin Søvik- Sveio Karateklubb
2. Tiril Haaland - Os Kobudokan Karateklubb
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions