Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv      Kalender     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
Illustrasjonsfoto

Påmeldte til karatevestivalen 2007

Her er den offisielle listen over måmeldte deltagere til karatefestivalen 7-9. desember.

Gruppe 1
Alle barn under 12 år, opp til og med orange belte (8. kyu):

Rebecca Fosen Bjørstad
Robert Bang
Andre Neverdal
Silje Eike
Kristine Vargevik Knudsen
Line Lea
Oda Kristine Borgstrøm
Halvor Arne Borgstrøm
Emil Drange Markhus
Jonas Hagesæter Røthe

Rene Tyse
Kristoffer Hjelmaas Sivertsen
Cathrine Vea
Lene O. Løvvik
Even Lindtner Halvorsen
William Lindtner
Oskar Lindtner
Andre Neverdal
Stein Olav Viland
Ann Kristin Forsell

Reidun Mathiassen
Stian Stange
Erik Fazekas
Ashwini Gupta
Eirik Hagen
Vegard Hagen
Pernille Osmundsen
Emme Osmundsen
Håkon M. Kjørlien
Odin M. Kjørlien

Birthe-Helene Larsen
Rolf Kristian E. Larsen
Herborg Smørdal Fiskaa
Peder Floen
Amalia Demic
Edi Jusic
Georg Huber Gudmundsen
Joachim Rinden
Bjørnar Rinden
Mia G. Thorvaldsen

Leif Are H. Hansen
John Erik Rønnevik
Eirik Asphaug
Halvor Arne Bårdsen (Stavanger KK)
Oda Kristine Bårdsen (Stavanger KK)
Marius Hellesund
Anna Tveit
Julie Stava
Michael Johannesen

Emma Olise Opsal
Ellisiv Opsal
Atle Osnes

Gruppe 2
Alle voksne til og med orange belte (8. kyu),
og under 13 år med grønt/blått belte (6, 5, 4. kyu):

Jeanett Jensen
Espen Andre Bjørge
Line Tendø
Magnus Apeland
Haakon Buckland
Ayla Vinje Fagerland
Ruben Vinje Fagerland
Siri Lea
Ann Kristin Sjøen
Magne Bjelland Kjellesvik

Kristian Blikshavn
Stian Eike
Estella Vea
Christoffer Vea
Simon O. Løvvik
Michal Hustoft
Katrine Strømmen Lien
Tor Kristian Teikari
Robert Andre Teikari

Ole Christian B. Haagenvik
Marie Lura
Silje Anett Bjørge
Anette Forsell
Mats Fagerland Saltvedt
Alice Akselsen
Håkon Akselsen
Magnus Eikeland
Grete B. Thorvaldsen
Tore Brantdzæg

Amalie Stava
Svein Helge Alne
Chris Andre Kvilhaugsvik

Gruppe 3
Alle voksne - minimum grønt belte (6. kyu),
og barn over 13 år med minimum blått belte (5. kyu):

Alf Ronny Fagerland
Hand Erik Hornell
Patricia Berrospi
Kjetil Kirketeig
Daniel jensen
Trude Olaussen
Per Steinar Tangjerd
Aleksandra Woll
Camilla Damgaard
Victor Kallevik

Eldbjørg Berentsen
Lisell Iversen
Christer Enerstvedt
Xiao Xiao Lin
Hui Chen
John Inge Stangeland
Anette Blikshavn
Arne Vidar Sjøen
Paddy Janieson (Skottland)
Chantel Janieson (Skottland)

Mark Bertram (Skottland)
Morgen Bertram (Skottland)
Nissara Kirk (Skottland)
Roy Peterson (Skottland)
Daniel Woods (Skottland)
Giovanni Corbetta (Skottland)
Franchesco Corbetta (Skottland)
Grahame Reay (Skottland)
Callum Reay (Skottland)

Kai Johannessen (Stavanger KK)
Ragnar Solås
Jostein Valhammer
Lars Sigurd Fagerland
Johann Hammerdinger
Gjertrud Osmundsen
Gunnar Osmundsen

Håkon Birkeland - 2007-12-05

   
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions